reklama

Pri Kamennom mlyne vyrastú domy s lesoparkom priamo za pozemkom

-inzercia-

Celkom jedenásť rodinných domov s autorským rukopisom úspešnej architektonickej kancelárie Rules vyrastie v najbližších mesiacoch vo vznikajúcej lokalite IBV Kamenný mlyn v Trnave.

Prípravné práce výstavby projektu sú v záverečnej fáze. Samotná realizácia domov začne už v priebehu júna. S kolaudáciou jednotlivých rodinných domov sa počíta v prvom štvrťroku 2016.

K dispozícii sú pozemky s výmerami od 530 do 632 metrov štvorcových. Priamo za parcelami sa nachádza lesopark pri Kamennom mlyne.

rul-km1

rul-km2

Vizualizácie: Rules

Tehlové domy s podlahovým vykurovaním, hliníkovými oknami s izolačným trojsklom či prípravou na krb majú úžitkovú plochu 140 metrov štvorcových, zastavaná plocha je 166 m2.

K domom prislúcha aj terasa s výmerou 29 metrov štvorcových.

Domy v dotyku vyhľadávanej rekreačnej oblasti Kamenný mlyn sa predávajú v štádiu holodom s možnosťou dokončenia do požadovaného štandardu.

Uvádzacie ceny štartujú na 159 900 eurách s DPH.

Viac informácií získate u predajcu, realitnej spoločnosti Neoreal so sídlom na Kapitulskej 28 v Trnave (link), telefonický kontakt.: 0911 321 474, 0911 123 474, e-mail: neoreal@neoreal.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 19. mája 2015 9:28. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.