reklama

Pri Kamennom mlyne vznikne edícia siedmich kvalitných domov Casa Mulino

– PR článok –

Na ulici Evy Kostolányovej pri Kamennom mlyne pripravuje developer realizáciu edície siedmich rodinných domov. Projekt nesie vďaka historickej tradícii lokality pomenovanie Casa Mulino z talianskeho casa – dom a mulino – mlyn.

Projekt počíta s výstavbou siedmich nových komfortných rodinných domov, ktoré budú zákazníkom dodané podľa ich vlastných návrhov a predstáv na kľúč v dvoch variantoch Premium a Luxury.

Rodinné domy umiestnené na pozemkoch s výmerou 450 metrov štvorcových budú mať štyri izby, technickú miestnosť, kúpeľňu a samostatné WC.

Dispozičné riešenie jednotlivých domov si môžu zákazníci upraviť podľa vlastných predstáv. Podlahová plocha domov dosiahne 103 m2.

„Casa mulino je výborné miesto na bývanie v Trnave, ktoré stojí na okraji lesoparku. Projekt využíva blízkosť mesta a napojenie na mestskú infraštruktúru. Je umiestnený prakticky v najexkluzívnejšej časti novej obytnej zóny,“ konštatuje developer.

rd-kam-1

rd-kam-2

Vizualizácie: Casa Mulino / D N´A – design & architecture

Projekt Casa Mulino ponúka komfortné rodinné domy, ktoré sú navrhnuté podľa požiadaviek klienta. V prípravnej fáze výstavby jednotlivých rodinných domoch si klienti odkonzultujú svoje požiadavky a predstavy.

Tie budú premietnuté do vizualizácie. Pri vizualizácii pracuje developer s prvkami, ktoré budú reálne zapracované do novej domácnosti.

Domy budú klientom odovzdané na kľúč, vrátane vysokého štandardu použitých materiálov a zariaďovacích predmetov.

Každý rodinný dom bude mať iný štýl vonkajšej fasády, líšiť sa môžu napríklad aj použitými materiálmi ako sú drevo, keramický obklad, tehlový obklad a podobne, pred domami budú realizované chodníky zo zámkovej dlažby a dekoračná výsadba.

Klienti dostanú pri odovzdaní domu záhradu upravenú architektom, úprava bude obsahovať napríklad trávnik, dekoračnú výsadbu, závlahový systém a vlastnú studňu.

Súčasťou každého domu bude aj prístrešok pre dve autá.

Viac informácií získate v spoločnosti Neoreal, s.r.o., kontakt: Tomáš Andel 0911 147 939.

VIZUALIZÁCIE INTERIÉROV

Luxury
casa-mulino-luxury-1

casa-mulino-luxury-2

casa-mulino-luxury-3

casa-mulino-luxury-4

Premium
casa-mulino-premium-1

casa-mulino-premium-2

Zdroj: Casa Mulino / D N´A – design & architecture

INFO:

Projekt Casa Mulino Trnava

Casa Mulino sa nachádza v novej obytnej zóne na ulici Ulica Evy Kostolányiovej v Trnave. Lokalita má vynikajúce dopravné spojenie do centra mesta Trnava, ale je dostupná aj mestskou dopravou. Táto kľudná obytná zóna je oddelená od ruchu mesta a je prechodom medzi veľkomestským prostredím a prímestskou krajinou.

Samostatne stojace bungalovy budú postavené z materiálu tehla Porotherm 300 mm, použité budú plastové okná Schuco so 6-komorovým rámom a izolačným trojsklom, v dome bude kotol Baxi so zásobníkom 100 l, podlahové vykurovanie, strešná krytina Bramac a iné.

Projekt Casa Mulino sa realizuje v dvoch exkluzívnych štandartoch vo variantách Premium a Luxury. V obidvoch sú použité kvalitné stavebné materiály, parkety a dvere, obklady a dlažby s nadčasovým dizajnom, moderná kuchyňa a značkové zariaďovacie predmety, dopĺňané plastovými oknami a veľkoplošnými zasklenými stenami SCHUCO, ktoré zabezpečujú maximálne presvetlenie rodinných domov a optické prepojenie interiérov s exteriérom. Súčasťou každého domu je vlastná studňa a závlahový systém.

Ulož ako PDF
Napísal 10. februára 2016 7:14. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.