reklama

O pozemky, na ktorých chce mesto parkovacie domy, neprejavil záujem nikto

O dva pozemky určené na výstavbu parkovacích domov neprejavil záujem nikto. Majetková komisia na svojom včerajšom zasadnutí preto výsledky verejnej obchodnej súťaže nevyhodnotila.

Mesto sa podľa slov vedúceho kancelárie primátora Pavla Tomašoviča pozemky pri fakultnej nemocnici na Dohnányho ulici a za obchodným domom Jednota na Dolnopotočnej pokúsi predať na druhý pokus.Mesto dúfa, že nájde investora, ktorý na pozemkoch postaví parkovacie domy

Verejnú súťaž na predaj pozemkov vyhlásilo mestské zastupiteľstvo v apríli. Okrem minimálnej východiskovej ceny bola hlavnou podmienkou súťaže realizácia parkovacieho domu.

Za pozemky situované medzi železničnou traťou a novým Pavilónom chirurgických disciplín Fakultnej nemocnice v Trnave na Dohnányho ulici pýtalo mesto v súťaži 76 eur.

Záujemca o štyritisíc metrov štvorcových pozemkov, na ktorých dnes stojí parkovisko na Dolnopotočnej pri Jednote musel záujemca ponúknuť najmenej 125 eur za meter štvorcový.

Ulož ako PDF
Napísal 25. mája 2012 8:16. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “O pozemky, na ktorých chce mesto parkovacie domy, neprejavil záujem nikto”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.