reklama

Bývať na Kopánke, ale nie v dome. Obľúbená lokalita plní priania mladým

Radí Slavomír Tuleja z realitnej kancelárie Riešime bývanie.

Minulý týždeň sa za mnou prišiel o bývaní poradiť muž s priateľkou, približne tridsiatnici. V našom rozhovore odznievalo najčastejšie slovo lokalita. Títo mladí ľudia kladú veľkú váhu práve na miesto ich budúceho domova. Majú jasno v tom, že ním bude Kopánka.

Nie je to prvýkrát, keď som kopánčanov počul hovoriť o tom, že z tejto časti Trnavy nechcú odísť. Život tam sa im páči, pretože na Kopánke je silná komunita. Ľudia z rodinných domov sa dobre poznajú, sú medzi nimi väzby a na miesto, kde vyrástli, sú hrdí. Akurát, že mladí hľadajú skôr štartovacie bývanie a nechcú sa okamžite usadiť v dome.

Rodinný dom nie,
ale ani sídlisko

Presne to som si vypočul aj v rozhovore s týmito klientmi. Chcú zostať na Kopánke, no ideálne v byte, o ktorý sa netreba starať toľko, ako o dom a je to pre nich aj cenovo výhodnejšie riešenie.

Na Kopánke však momentálne nestojí žiaden bytový dom, a tak z nej mladí odchádzali bývať na trnavské sídliská. To sa však už čoskoro zmení. Na Peknom poli bude stáť trojposchodová novostavba, ktorá bude jediným bytovým domov tejto lokality.


Bytový dom bude stáť v časti Pekné pole za rodinnými domami.

Sympatické je, že táto bytovka nebude žiadnou masovou záležitosťou. Práve naopak. Aj vzhľadom na prostredie, kde ju investor stavia, ponúkne obyvateľom skutočné súkromie, ktoré na žiadnom trnavskom sídlisku nenájdu.

Tri podlažia a v pravej časti bytového domu štvrté s nadštandardnými bytmi hovoria o tom, že obyvateľov nebude veľa. Povedzme si pravdu, vyššia stavba by do prostredia s rodinnými domami ani nezapadla. Bytovka s tak akurátnou výškou však lokalite, naopak, pridá na hodnote.

Zvážte dvakrát,
kde budete bývať

Lokalita je vec, ktorú by si ľudia pri výbere nehnuteľnosti mali dobre premyslieť, pretože to jediné už po kúpe nedokážu zmeniť. Mojich mladých klientov oslovila unikátnosť ponuky Na peknom poli.

Zapáčila sa im možnosť bývať v novostavbe, ktorá tam bude jediná, bývať blízko pri rodine a priateľoch, staviť na kvalitu bytového domu, na komfort a zároveň na súkromie.

Myslím si, že z rovnakých dôvodov sa tomuto bytovému domu potešia viacerí kopánčania. Rezidencia Na Kopánke môže byť zároveň riešením pre celú rodinu aj do budúcnosti.

Mladí sa o pár rokov môžu už aj s deťmi presťahovať do rodinného domu, v ktorom vyrástli, ich rodičia sa zase uspokoja s komfortom bytu bez toho, aby opúšťali obľúbené miesto, kde majú väzby. Nehnuteľnosti si tak jednoducho vymenia. Tomu sa hovorí skvelé riešenie!

Slavomír Tuleja,
Riešime bývanie

Ulož ako PDF
Napísal 4. septembra 2018 14:19. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.