reklama

Novostavba Na Kopánke ponúkne technologické vymoženosti. Fungujú na nich vyspelé krajiny

Bývať na Kopánke v komfortnom a elegantnom byte bude môcť čoskoro tridsaťtri nových majiteľov. Spoločnosť M&S Development postaví do roku 2019 v časti Pekné pole bytový dom s výnimočným systémom vykurovania a ochladzovania priestorov. Veľkým lákadlom je aj elektromobilita.

V októbri 2017 začal investor s výkopovými prácami pre inžinierske siete, výstavbu bytového domu plánuje naplno rozbehnúť na jar prichádzajúceho roka.

Investori projektu Na Kopánke chcú obľúbenú lokalitu obohatiť o nové možnosti.

Mnohí ľudia tam vyrástli a nechcú sa sťahovať inde. Radšej, ako v dome, by však žili v komfortnom byte. My im teraz túto možnosť prinášame,“ hovorí za M&S Development jeden z investorov Vladimír Slezák.


Bytový dom bude nízky a elegantný, jeho strechu pokryje tráva

Elegantné
a komorné bývanie

Bytový dom navrhli projektanti tak, aby zapadol do okolitého prostredia. Má tri poschodia, pôsobí elegantne a nie je žiadnou masovou záležitosťou.

Medzi tridsiatimi troma nehnuteľnosťami sú jedno, dvoj a trojizbové byty. Investori momentálne ponúkajú záujemcom dispozičné riešenie aj pre štvorizbové byty.

„To zároveň platí aj pre kancelárske a obchodné priestory v našej novostavbe. Ak má dnes záujemca vlastnú predstavu o veľkosti týchto priestorov, vieme sa mu prispôsobiť,“ objasňuje spoluinvestor stavby Miroslav Marcian.

Trendy budúcnosti

Ďalšou prednosťou bytového domu sú výnimočné technológie. Vďaka nim môžu budúci majitelia zabudnúť na radiátory a klimatizácie.

Jednotlivé izby šikovne ochladia a ohrejú malé rúrky ukryté pozdĺž celého stropu.

„Veľmi rýchlo nimi prúdi voda. Jej teplotu zohrieva alebo ochladzuje tepelné čerpadlo tak, ako je to práve potrebné,“ približuje Vladimír Slezák s tým, že práve táto technológia je dnes už bežne využívaná vo vyspelých krajinách.

Nové trendy podporili investori aj v rámci elektromobility. Majitelia automobilov na tento alternatívny pohon budú môcť využívať nabíjacie stanice na parkovisku bytového domu. Kedykoľvek si zároveň môžu prenajať elektrické autá, bicykle a kolobežky.

(PR článok)


Projekt Na Kopánke je prvou bytovkou v Trnave s vlastnými nabíjačkami pre dopravné prostriedky na elektrický pohon

Ulož ako PDF
Napísal 14. decembra 2017 7:53. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.