reklama

Elegantné bývanie na Kopánke

NA KOPÁNKE vyrastie už čoskoro jedinečný bytový a polyfunkčný komplex určený pre pokojné rodinné bývanie s poskytovaním viacerých služieb pre jeho obyvateľov. Tento projekt zapadá do lokality Kopánka svojou eleganciu a celkovým vzhľadom.

Kopánka je lukratívna lokalita v severnej časti Trnavy s výhľadom na pohorie Malých Karpát. Cesta do mesta či napojenie na diaľnicu vám odtiaľto zaberie len niekoľko minút.

Práve do tejto lokality je situovaný projekt jedinečného bytového a polyfunkčného komplexu NA KOPANKE. Začiatok výstavby je naplánovaný na marec 2018 a ukončenie s kolaudáciou na apríl v roku 2019.

VIZUALIZÁCIE: nakopanke.sk

Komplex bude mať štyri nadzemné podlažia a jedno podzemné. Ponúka 33 rôznych bytových jednotiek – 2 jednoizbové, 25 dvojizbových a 6 trojizbových bytov.

Každý byt na I. až III. podlaží disponuje balkónom. Byty na IV. podlaží ponúkajú priestranné terasy. K bytom vedú dva samostatné vchody, každý s vlastným schodiskom a výťahom. Jednotlivé byty budú mať vlastný zabezpečovací systém a objekt bude chránený taktiež kamerovým systémom.

Komplex bude poskytovať aj moderný a energeticky účinný systém vykurovania a chladenia pomocou jediného centrálneho zariadenia. Vykurovanie i chlad budú riešené zo stropov.

Súčasťou projektu bude aj polyfunkčná časť umiestnená v I. nadzemnom podlaží. Nájdete tu obchodné priestory, rôzne služby či kaviareň. Teda všetko, čo podporí komfort vášho nového bývania.

Možnosť rezervácie elektroauta, kolobežky, či bicykla zabezpečí interný rezervačný systém s aplikáciou pre elektromobilitu. V rámci objektu nebudú chýbať ani elektro-nabíjacie stanice (e-trnava.eu).

V projekte sa ráta s vybudovaním 47 vonkajších a 29 vnútorných parkovacích miest. Celkovo bude k dispozícii až 76 miest pre bezpečné parkovanie v podzemných garážach a taktiež na externých miestach v rámci areálu. Samozrejmosťou sú miesta vyhradené pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu.

Vybudované budú aj státia pre bicykle. Tieto sú navrhnuté v dvoch formách, a to ako stojany v suteréne i ako vonkajšie státia spolu pre 16 bicyklov.

VIZUALIZÁCIE: nakopanke.sk

Nakoľko komplex je určený pre pokojné rodinné bývanie, sú jeho neodmysliteľnou súčasťou priestory ponúkajúce možnosť spoločne trávených chvíľ. Dve detské ihriská zabezpečia zábavu pre najmenších.

Relax môžete nájsť v parku vysadenom niekoľkoročnými stromami.

So zelenou výsadbou sa počíta na zatiaľ málo využívaných strešných priestoroch. Až 50% plochy strechy bude vysadených trávnatým kobercom a skalničkami.

Prvý bytový a polyfunkčný komplex svojho druhu prináša pocit rodinnej atmosféry, elegancie i jedinečnosti. Developerom projektu je spoločnosť M&S Development s.r.o., stavebníkom trnavská spoločnosť CS, s.r.o., a exkluzívnym predajcom je spoločnosť NEOREAL s.r.o.

Viac informácií nájdete na stránke www.nakopanke.sk.

(PR článok / Tlačová správa)

Ulož ako PDF
Napísal 4. septembra 2017 7:21. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.