reklama

Už staviame komorné bývanie – Rezidenciu Kopánka!

Na Kopánke, v lokalite Pekné pole VII, sme 22. mája 2018 začali s výstavbou nádherného bytového a polyfunkčného komplexu Rezidencia Kopánka, určeného pre pokojné a komorné bývanie s poskytovaním viacerých služieb pre jeho obyvateľov.

Kopánka je lukratívna lokalita v severnej časti Trnavy s výhľadom na pohorie Malých Karpát.

Cesta do mesta či napojenie na diaľnicu vám odtiaľto zaberie len niekoľko minút. Práve do tejto lokality je situovaný projekt jedinečného bytového komplexu Rezidencia Kopánka.

Posledné májové dni sa na stavbe odstraňovala krivka, v súčasnosti na stavbe prebieha hĺbenie základovej jamy.


Vizualizácia polyfunkčného komplexu Na Kopánke

Komplex bude mať tri plnohodnotné podlažia a jedno ustúpené. Ponúka 46 rôznorodých bytových jednotiek – 2 jednoizbové, 37 dvojizbových, 4 trojizbové byty, 2 štvorizbové byty a 1 päťizbový.

Všetky apartmány na I. podlaží disponujú predzáhradkou a každý byt na II. až III. podlaží disponuje balkónom. Byty na IV. podlaží ponúkajú priestranné terasy. K bytom vedú dva samostatné vchody, každý s vlastným schodiskom a výťahom.

Aktuálne si už viac ako 40% bytov a nebytových priestorov našlo nových majiteľov. Jednotlivé byty budú mať vlastný zabezpečovací systém a objekt bude chránený taktiež kamerovým systémom.

Komplex bude poskytovať aj moderný a energeticky účinný systém vykurovania a chladenia pomocou jediného centrálneho zariadenia. Vykurovanie i chlad budú riešené zo stropov.

Súčasťou projektu bude aj polyfunkčná časť umiestnená v I. nadzemnom podlaží. Nájdete tu cukráreň s kaviarňou i priestory pre relax. Teda všetko, čo podporí komfort vášho nového bývania. Možnosť rezervácie elektroauta, kolobežky či bicykla zabezpečí rezervačný systém s aplikáciou pre elektromobilitu. V rámci objektu nebudú chýbať ani elektro-nabíjacia stanica.

V projekte sa ráta s vybudovaním 47 vonkajších a 29 vnútorných parkovacích miest. Celkovo bude k dispozícii až 76 miest pre bezpečné parkovanie v podzemných garážach a taktiež na externých miestach v rámci areálu. Samozrejmosťou sú miesta vyhradené pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu. Vybudované budú aj státia pre bicykle.

Nakoľko komplex je určený pre komorné bývanie, sú jeho neodmysliteľnou súčasťou priestory ponúkajúce možnosť spoločne trávených chvíľ. Detské ihrisko zabezpečí zábavu pre najmenších.

Relax môžete nájsť v parku vysadenom vzrastlými stromami. Neďaleko sa nachádza i budúca rekreačná zóna Štrky. So zelenou výsadbou sa počíta na zatiaľ málo využívaných strešných priestoroch. Približne 50% plochy strechy bude vysadených trávnatým kobercom a skalničkami.

Prvý bytový a polyfunkčný komplex svojho druhu prináša pocit rodinnej atmosféry, elegancie i jedinečnosti. Developerom projektu je spoločnosť M&S Development s.r.o., stavebníkom trnavská spoločnosť CS, s.r.o., a exkluzívnym predajcom je spoločnosť Riešime bývanie.

Viac informácií nájdete na stránke www.nakopanke.sktrnava.rbmc.sk.

(Tlačová správa, PR článok)

Aktuálna fotogaléria:

Ulož ako PDF
Napísal 6. júna 2018 7:21. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.