reklama

Rezidencia Venti na Kapitulskej ulici ponúkne výnimočné bývanie

V septembri začal investor s výstavbou rezidencie Venti, v ktorej bude štyridsaťdva bytov. Už dnes je viac ako jedna tretina z nich rezervovaná.

Výhradným predajcom týchto nehnuteľností je realitná kancelária ST Real.

„Teší nás, že práve my môžeme ponúknuť Trnavčanom takýto výnimočný projekt. O bývanie na jednej z najkrajších ulíc v najstaršej časti mesta je od začiatku veľký záujem,“ hovorí konateľ ST Real Slavomír Tuleja.

Tých, ktorí sa už pre Venti rozhodli, oslovili podľa neho najmä poloha a komfort, ktorý ponúka.

Budú v nej jedno až štvorizbové byty s balkónmi a terasami, aj podkrovné mezonety s lodžiami.

V podzemných garážach je naplánovaných až 80 parkovacích miest, čo znamená, že k jednej nehnuteľnosti budú prislúchať v priemere až dve.

venti
Rezidencia Venti vyrastie v samom srdci Kapitulskej ulice

Rezidencia Venti je posledným miestom na bývanie na Kapitulskej ulici s takýmto vysokým štandardom. Na podobné projekty tam už totiž nie je priestor.

„O občianskej vybavenosti snáď nemusíme ani hovoriť. Ide predsa o centrum mesta. Z bytu si majiteľ môže doslova v papučiach odskočiť do kaviarne alebo na nákup,“ objasňuje Tuleja.

To, čo bežne 
v novostavbách nenájdete

Autor projektu Karol Kállay ml. stavbu citlivo zakomponoval do historického prostredia.

O tom, že je skutočne výnimočná, hovoria aj bonusy, ktoré bežne nie sú súčasťou novostavieb. Napríklad príprava na klimatizáciu, vďaka ktorej už noví majitelia nebudú mať starosť so stavebnými úpravami a nemusia si narúšať vzhľad interiéru.

Návštevu z ulice uvidia a vpustia dnu vďaka videotelefónom. Ďalšou výhodou sú kvalitné materiály, drevené a hliníkové rámy okien, terasy s drevenými podlahami a posuvnými drevenými okenicami, ktoré sú oddolné voči vetru aj silnému slnku.

Z garáží sa ľudia vyvezú k bytom pohodlne troma výťahmi.

„Ďalším pozitívom je, že nových obyvateľov už nebude obťažovať žiaden stavebný ruch. Rezidencia totiž svojim napojením a tvarom uzatvára celok na Kapitulskej ulici a výstavba je tu z každej strany ukončená,“ dodáva Slavomír Tuleja.

Viac informácií nájdete na www.venti.sk.

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 9. októbra 2015 13:31. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.