reklama

Žiť v centre mesta s komfortom rodinného domu. Sen, ktorý plní Rezidencia Venti

venti-1
Majiteľ si môže vychutnať každodenné pohodlie na modernej loggii

Milujete výhody mesta, no nemienite sa vzdať komfortu, ktorý ponúka rodinný dom. Našli sme bývanie, ktoré splní vaše očakávania a zároveň vyrieši problémy s neustálym cestovaním, tie ekonomické aj generačné.

Už ste otrávení z toho, že deti treba stále voziť z dediny do mesta – do školy, na krúžky, za babkou. A vy by ste si radi vychutnali punč na trhoch, no stále riešite šoférovanie domov. Štedrého priestoru, ktorý vám poskytuje dom, sa však rozhodne nemienite vzdať. Všetky tieto dilemy vyrieši Rezidencia Venti, ktorá vyrastá na najkrajšej ulici v Trnave.

Vstúpte

Až sedemdesiat percent bytov vo Venti už našlo svojich majiteľov. Rozhodli sa tak, pretože ide o skutočne výnimočný projekt. Jeho klenotom budú luxusné mezonetové byty, ktoré ponúkajú viac priestoru ako mnohé domy.

Majiteľ vstúpi do chodby, prejde do modernej obývačky, ktorá je spojená s kuchyňou. Sadne si za stôl v jedálni, cez sklenenú stenu sa zahľadí na dvor a vyjde na loggiu s drevenými podlahami. Byt bude taký priestranný, že ak by si tam priviedol návštevu so zaviazanými očami, neuverila by, že sa práve nachádza v historickom centre Trnavy.

Na prízemí budú obývačka a spálňa s vlastnou kúpeľnou, na poschodí dve izby a kúpeľňa, k tomu toaleta pre návštevy, moderné schodisko a dokonca aj práčovňa. Každý člen rodiny tak bude mať dostatok priestoru a súkromia.

O budúcnosť postarané

Myslieť na budúcnosť by ste mali už dnes. Keď sa raz vaše deti osamostatnia, vo Venti si môžete naďalej užívať komfort mestského bytu bez toho, aby ste sa sťahovali do menšieho. Náklady naň sú v porovnaní s rodinným domom, v ktorom zostali dvaja ľudia, podstatne nižšie a rodinný rozpočet nezaťažujú ani peniaze nutné na údržbu a opravy.

Práve toto sú dôvody, ktoré trápia mnohých seniorov. Žijú v tom istom dome roky a ťažko sa im z neho odchádza, pretože v obci majú vytvorené zázemie. Napriek tomu, že dom nezvládajú sami utiahnuť, tak pre svoje dilemy zostávajú medzi dvoma mlynskými kameňmi a ich život stráca na komforte.

A investičné hľadisko? Starý veľký dom sa predáva ťažko, naproti tomu byt v centre mesta bude mať vždy vysokú hodnotu. Takto už dlhší čas žijú ľudia v západných krajinách. Pretože dnešný človek chce mať v mladosti po ruke všetko, čo potrebuje a v starobe pokoj bez obrovských nákladov.

Parkovanie 

bez problémov

Stavba rastie každým dňom, do Vianoc budú dokončené podzemné garáže, kde sa nachádza takmer dvojnásobok parkovacích miest ako bytov v celej rezidencii.

Táto skutočnosť búra všetky obavy ohľadom parkovania v historickom centre. Výnimočnosť stavby podčiarkujú aj vychytávky v interiéri ako bezpečnostné dvere, videotelefón, príprava na klimatizáciu a tie najkvalitnejšie materiály.

Autorom projektu je mladý ambiciózny architekt Karol Kállay mladší.

Viac informácií o Rezidencii Venti 
nájdete na www.venti.sk.

(PR článok)

venti2
Novostavba dokonale zapadne do historického centra

Ulož ako PDF
Napísal 29. decembra 2015 9:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.