reklama

V Hrnčiarovciach horela prístavba rodinného domu

Požiar prístavby rodinného domu v Hrnčiarovciach nad Parnou ohlásili v pondelok 23. júla o 11.24 hodine. Na miesto boli vyslané dve trojčlenné hliadky z trnavskej základne.

Prieskum ukázal, že požiar zasiahol prístavbu a pivničné priestory budovy. Na likvidáciu požiaru bol nasadený jeden vysokotlakový prúd a jeden C – prúd. Príslušníci HaZZ zasahovali vzhľadom na rozsiahle zadymenie pomocou dýchacích prístrojov,“ informoval zastupujúci hovorca KR HaZZ v Trnave Martin Fulajtar.FOTO: HaZZ Trnava

Hasiči následne miesto požiaru skontrolovali termokamerou a nájdené ohniská zlikvidovali.

Jednotka sa o 13.13 hodine vrátila na základňu bez poškodenia hasičskej techniky a zranenia príslušníkov.

Príčinou vzniku požiaru bol skrat v elektroinštalácií budovy. Následkom požiaru vznikla majiteľovi budovy škoda predbežne vyčíslená vo výške 2490 eur,“ doplnil Fulajtar.

Ulož ako PDF
Napísal 24. júla 2012 8:58. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.