reklama

Stena neobývaného domu v centre mesta sa zrútila do susedom do dvora

Na Hollého ulici v Trnave sa v stredu večer o 19. hodine zrútila časť múru neobývaného domu. Stena starého domu o rozmere 15×10 metrov sa zrútila do dvora susediaceho domu. Našťastie, pád stavebného materiálu si nevyžiadal žiadne zranenia.

Na mieste zasahovali piati trnavskí hasiči, členovia Policajného zboru a mestskej polície na čele s náčelníkom.

Foto: HaZZ Trnava

„Keďže hrozil pád zvyšnej časti steny, bolo potrebné evakuovať osoby zo susediaceho rodinného domu. Na miesto sa dostavili ďalší dvaja príslušníci hasičského zboru s technikou. Došlo k odpojeniu prívodu elektrickej energie a plynu. Po obhliadke miesta udalosti statikom mesta a konzultácii s primátorom mesta bolo rozhodnuté, že v ďalších prácach na odstránení následkov pádu časti múru sa bude pokračovať nasledujúci deň. Miesto havárie bolo odovzdané MsP Trnava, ktorá bude monitorovať miesto udalosti až do ďalšieho dňa. Po ukončení zásahu sa jednotka HaZZ o 21:08 hod. vrátila na základňu,“ informoval hovorca KR HaZZ v Trnave Ivan Peťko.

Ďalšie fotografie:

Ulož ako PDF
Napísal 25. augusta 2011 8:19. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Stena neobývaného domu v centre mesta sa zrútila do susedom do dvora”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.