reklama

Nové domy v Trnave, pri ktorých investor myslel na pohodlie rodiny

Radí Slavomír Tuleja z realitnej kancelárie Riešime bývanie.

Chceme dom, v ktorom bude mať každý svoje súkromie, kde sa nebudeme tlačiť, lebo to robíme teraz. Takto začali náš rozhovor manželia, ktorí majú tri deti a po desiatich rokoch v byte si chcú dopriať výnimočnejšie bývanie.

Opýtal som sa ich, čo im na súčasnom bývaní prekáža najviac. Mali v tom jasno: menšie izby, málo úložného priestoru, málo súkromia, keďže deti sú v tínedžerskom veku a frekventovaná ulica, na ktorej bytovka stojí.

Po štartovacom bývaní túži táto rodina po vyššom komforte.

Úver na byt majú takmer splatený, obom rodičom sa darí v práci, a tak hľadajú dom, ktorý splní ich predstavy.


Krytá terasa a priestor pre bazén.


Domy budú stáť v slepej uličke, ktorá ponúkne dostatok súkromia a ticha.

Priestorom nešetria

Úprimne. Novostavby vznikajú pre biznis a ich investor málokedy myslí na pohodlie budúcich majiteľov.

V Trnave však budú nové domy, ktoré sú v tomto smere iné. Ide o štyri prízemné bungalovy a jeden poschodový dom na Peknom poli v celkom novej časti.

Sú ideálne pre rodinu s dvoma alebo troma deťmi, ktorá chce bývať v štvorizbovom alebo päťizbovom dome.

Vnútorné riešenie týchto novostavieb som si prešiel do detailov.

Priestor je riešený veľmi sofistikovanie – rodičovská izba má svoju kúpeľňu s WC a šatník, detská časť má svoju kúpeľňu s WC a šatník a uprostred domu je priestranná obývačka s krbom spojená s kuchyňou a jedálňou.

Ideálny priestor pre spoločný čas rodiny. Nechýba toaleta pre návštevy, úložný priestor v podkroví, technická miestnosť a špajza. Priestorom sa tu skutočne nešetrí.


Štedrý priestor na spoločný čas, obývačka spojená s jedálňou a kuchyňou.

Výborná lokalita

Na manželov, ktorí prišli hľadať do našej realitnej kancelárie svoje nové bývanie, zapôsobil veľmi pozitívne aj vonkajší priestor pred domom – čiastočne krytá terasa s posedením a pred ňou miesto na bazén.

Zaujala tiež lokalita: Kopánka je tichá mestská časť Trnavy, z Pekného pola je pritom výborné napojenie na obchvat mesta.

Tieto novostavby by som odporučil pre ľudí, ktorí hľadajú plnohodnotné bývanie v tichej lokalite, ktorá im zaručí dostatok súkromia. Domy už investor začal stavať, kolaudované budú v máji 2019.

Slavomír Tuleja, Riešime bývanie

Zistite viac
Ak máte záujem o bližšie informácie k rodinným domom na Peknom poli,

kontaktujete nás telefonicky na čísle 0905 700 647 alebo mailom na trnava@riesimebyvanie.sk

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 2. júla 2018 13:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.