reklama

V sobotu krajské derby Spartak Trnava – DAC Dunajská Streda

Športovú Trnavu chytá futbalový ošiaľ. Po štvorgólovom víťazstve „bílích andelov“ Dušana Radolského na dubnickom štadióne, aj za prispenia početnej rodiny fanúšikov Spartaka, pricestuje do Trnavy v sobotu 14. augusta na 5. kolo Corgoň ligy dunajskostredský FK DAC 1904. Stretnutie od 19.30 h povedie rozhodcovská trojica Ján Valášek (Žilina) – Erik Weiss (Košice), Juraj Lieskovský (Považská Bystrica). V úlohe náhradného arbitra sa predstaví Richard Trutz (Bratislava). Z hlavného mesta SR prídu na zápas aj delegáti Jozef Čapkovič a Dušan Krchňák.

Žlto-modrý kolektív zo Žitného ostrova koučuje extrnavský útočník Mikuláš Radványi a v jeho nominácii nechýbajú ani ďalší bývalí hráči Spartaka, Michal Gašparík ml. a Jaroslav Hílek. Pôjde o 35. ligový duel oboch tímov (doterajšia bilancia: 12 / 11 / 11 / 52:41).

Na snímke Marty Országhovej Kamil Kopúnek so snúbenicou Dominikou

Majitelia a členovia predstavenstva FC Spartak Trnava pozývajú do hľadiska Štadióna Antona Malatinského na toto krajské derby priaznivcov oboch mužstiev. Pokladnice budú otvorené v deň zápasu od 16.00 h. Súčasne so vstupenkami si návštevníci môžu kúpiť 16-stranový klubový magazín Bílí andel č. 3 (jeho cena 0,50 €).
Na titulnej snímke je Koro Issa Ahmed Koné, ktorý sa v predošlej trnavskej konfrontácii domáceho tímu s Tatranom Prešov vrátil po takmer trojmesačnej maródke do ligového kolotoča. Vnútorné strany obálky predstavujú fotografie nových akvizícií – Jaroslava Machovca, Nikolu Melnjaka a Josipa Čoriča.

Ďalší legionár, 24-ročný guinejský stopér Boubacar Diallo, v jednom z rozhovorov vnútri bulletinu prezradil aj toto: „V Trnave sa cítim príjemne, hoci mám ešte jazykovú bariéru. Po nekonečných problémoch s vízami, keď som kvôli nim musel vycestovať domov, do Afriky, ma potešil prvý štart za A-mužstvo Spartaka vo víťaznom dubnickom zápase, hoci to bolo iba na záverečných 5 minút.“ Samozrejme, zostavovatelia tretieho vydania Bílého andela 2010/2011 nezabudli ani na exspartakovského kapitána Kamila Kopúnka, ktorý sa práve v ten deň, 14. augusta, žení (na snímke Marty Országhovej: Kamil so svojou snúbenicou Dominikou).

(Tlačová správa FC Spartak, a. s.)


Ulož ako PDF
Napísal 12. augusta 2010 13:30. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V sobotu krajské derby Spartak Trnava – DAC Dunajská Streda”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.