reklama

Vstupenky na derby Slovan-Spartak sú v predaji, ultras pripravujú vlakový výjazd

V nedeľu 12. septembra odohrajú na bratislavských Pasienkoch klasické futbalové derby Slovan Bratislava – Spartak Trnava.
„Na televízne derby ôsmeho kola Corgoň ligy dostal náš trnavský klub 2-tisíc lístkov. Do predaja prídu v utorok, stredu a vo štvrtok – teda 7. až 9. septembra – od šestnástej do osemnástej hodiny. Otvorené budú dve pokladnice hlavnej brány trnavského Štadióna Antona Malatinského. V súlade s rozpisom republikových súťaží musí záujemca o vstupenku na toto derby uviesť meno, priezvisko a číslo občianskeho preukazu. Kupujúcich v spoločnej skupinke, kvôli urýchleniu predaja, prosíme, aby si požadované údaje napísali na lístok,“ upozornil marketingový manažér FC Spartak Trnava Marián Černý.

Grafická upútavka na nedeľňajšie derby Slovan-Spartak z dielne trnavských ultras

Na derby zápas sa pripravujú aj fanúšikovia Spartaka. Záujemcovia o spoločný výjazd majú možnosť získať vstupenku na vlak prostredníctvom zakúpenia originálneho trička v hodnote 7 eur, ktoré je sa predáva v priestoroch Clubu 1923 na Pekárskej ulici č. 11 v Trnave.
Vstupenky na zápas je potrebné kúpiť tak ako je uvedené v úvode článku – teda v pokladnici Spartaka.

„Tričko bude zároveň slúžiť ako vstupenka do vlaku. Bez trička nebude môcť nikto nastúpiť. Odchod vlaku je naplánovaný predbežne v nedeľu 12. septembra medzi 16:30 a 17:00 hodinou. Lístky na vlak a s tým spojené aj tričká sú v limitovanom množstve,“ upozorňujú organizátori výjazdu na stránke ultrasspartak.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 7. septembra 2010 0:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.