reklama

Pozvánka: Benefičná Hip-Hop Party v Art Klube

Táto Hip-Hop Party je venovaná nášmu zosnulému Super kamošovi „Big Tónovi“ ktorý nás opustil 29. apríla 2007. Za vyzbierané peniaze chceme Tondovi dať urobiť náhrobný kameň. Jeho rodičia si to pre nedostatok peňazí nemôžu dovoliť.

Už aj jeho meno na drevenom kríži sa pomaly vytráca. Ľudkovia, keď sa spojíme a každý prispejeme maličkou sumou, tak to dokážeme a Tóno bude mocť spokojne odpočívať. Dokážme mu, že ho na tomto svete mal niekto rád.

Aj keď ste ho možno nepoznali, tak verte že to bol jeden fantastický človek.

A zároveň sa chceme poďakovať všetkým DJ’s (SPINHANDZ, SHAKUL, ŠULO, DASEX) a kapelám DL JAM PROJEKT, eLPe DENNIS & BILLY HOLLYWOOD, ktorí ukázali, že majú srdce a akciu podporili tým,že zahrajú úplne ZADARMO.

Ďakujeme!!!

Organizátori


Ulož ako PDF
Napísal 1. októbra 2010 11:19. Článok je zaradený do rubriky: Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.