reklama

Graffiti jam, freestyle, DJ’s seminár, hip-hop party. Legendárny Burner sa vracia po desiatich rokoch

Už túto SOBOTU 21. apríla si v trnavskom ART KLUBe pripomenieme zlaté časy a zažijeme návrat k legendárnym akciám, známym pod menom BURNER. V tento deň bude presne 10 rokov a jeden deň on posledného Burneru 4, o ktorom sa ešte dlho po jeho skončení hovorilo a spomínalo.

Za všetko hovorí report v magazíne Artattack.

A tak by nebolo odveci si trochu priblížiť atmosféru rokov minulých. Situácia a podmienky sú takmer totožné, sezónni posluchači sú preč a starý dobrý hip hop sa vrátil do podzemných koľají. Jediné, čo sa zmenilo, že sme vyzretejší a dúfam stále plní síl ukázať mladým ako sa má zabávať.

Takže možte sa tešiť na všetko čo bývalo zvykom na akciách od Burner Posse a East Side Rule, na všetko to čo robilo tieto akcie legendárne:

– dvojdňový Graffiti TT Hall of Fame JAM na stene za Art Klubom
– fotky TT graff scény (zábery starých a často uz neexistujúcich bombingov, upov, panelov a piecov)
– DJský seminár, showcase a možnosť si zatrénovať a čo to naučiť sa od známych turntablistov

– Breakdance exhibícia
– Live Rap a Freestyle (pride BOY WONDER, ktorý spolu s DJom Spankom nám dá cez známe inštrumentálky čo to ochutnať z jeho nového albumu “Špinavý Poet”, možnosť dostanú predviesť svoje skills aj nádejní voľnoštýliari)
– Classic Hip Hop Party až do skorých ranných hodín v podaní ostrielaných trnavských platňojazdcov (DJ Spinhandz, DJ Spank, DJ Shakul, DJ Šulo a DJ Dasex), ktorí vám zahrajú čisto z ich vinyloch koláčov.

Myslím, že je sa na čo tešiť a tak zalarmuj všetkých známych a hlavne príď 21.apríla do Trnavy na akciu BURNER 5päť!

Shakul

Event na Facebooku

Ulož ako PDF
Napísal 20. apríla 2012 8:23. Článok je zaradený do rubriky: Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.