reklama

V piatok bude na Kríčku posledná open air hip hop párty leta – Beatkrík č. 35

V piatok 2. septembra máš poslednú šancu poriadne sa zabaviť a vyžiť na legendárnej fresh & funky open air hip hop party zvanej BEATKRíK na Zelenom kríčku v Trnave.

V poradí už 35. pokračovanie obľúbených letných parties sa bude niesť v duchu oldschool a classic hip hop music. O dávkovanie parádnych trekov sa postará osvedčená trojica DJ’s – Spank, Spinhandz a Shakul. Je teda úplne jasné, že na Kríčku zažiješ to pravé orechové pre tvoje sluchové a pohybové ústrojenstvo.

Samozrejme, ako býva zvykom, očakávame, že atmosféru dotvoríte všakovakými crazycool oblečkami a rekvizitami.

Čo dodať na záver?

Je to len na vás! Ak chcete, aby Beatkríky pokračovali aj o rok, treba prísť, zavolať čo najviac kamošov a známych, lebo bez vašej podpory to jednoducho nejde.

Ukáž, že v Trnave je stále dostatok fanúšikov real hip hopu!

Ulož ako PDF
Napísal 31. augusta 2011 22:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.