reklama

V piatok štartuje už 10. ročník legendárnych fresh&funky open air parties Beatkrík

Príď tento PIATOK večer 29.júna 2012 na 36. pokračovanie legendárnych BEATKRÍK akcií a osláv tak už 10. jubilejný ročník týchto obľúbených Fresh & Funky Open Air Hip Hop Parties.

Na dobre známom mieste letnej záhrady na Zelenom kríčku v Trnave prebehli menšie úpravy. Tanečný parket je zväčšej miery zastrešený, to znamená ak by nevyšla predpoveď počasia, tak akciu neohrozí ani výraznejší letný lejak.

O zábavu a atmosféru idúcu do husta sa postarajú 4 trnavskí DJs. Už dobre známi DJ Shakul a DJ Dasex, ktorí majú už čo to na Beatkríkoch odohraté + pozvanie prijali aj DJ Shimo, ktorý si za celkom krátky čas vybudoval slušné renomé hlavne na poli tanečných battlov. Zostavu doplní oldschooler Pišta The Púščač, ktorý stále o sebe hovorí, že nie je DJ, ale hravo by svojím mixovacím umením a čuchom na vytvorenie tej správnej party atmosféry schoval do vačku známe „djské hviezdy“ z nášho hlavného mesta.

Určite sa je na čo tešiť, spominaní borci odpália tie najväčšie hip hop klasiky a hymny, žiadne novodobé tuc tuc sračky, ale poctivý trueschool.

Takže ak sa chceš dobre zabaviť, osláviť koniec školského roka či skúškového obdobia alebo začiatok leta je tá správna akcia BEATKRÍK vol.36 party už tento piatok na Zelenom kríčku. Vstupné je nemenné, smiešnych 2,- EUR a k tomu ked‘ pridáš bezkonkurenčné ceny alka a nealka, tvrdý alkohol v plných poldecákoch, zábava na čerstvom vzduchu, tak nie je čo riešiť…

Ulož ako PDF
Napísal 27. júna 2012 7:43. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.