reklama

Jubilejný 30. Beatkrík sa bude niesť v znamení leta. Príď sa zabaviť už tento piatok!

V piatok 23.7. sa všetci priaznivci kvalitnej party zábavy stretávaju na Zelenom kríčku v Trnave. Prebehne tu už 30. diel legendárnej a nenapodobiteľnej fresh & funky open air hip hop party – BEATKRÍK. To si nesmieš nechat ujst!

Opäť, ako ste sa z plagátu už mohli dovtípiť, si dáme plážový špeciál. Takže zober deku, nafukovačku, potápačské okuliare, šnorchel, plutvy, plávacie koleso a iné potrebné veci, poriadne sa nakrémuj, daj si na seba nejaké to ľahké plážové oblečenie a hor sa na preslávenú Beatkrík beach v Trnave.

Nezabudni poslať pozvánku všetkým, ktorých tam chceš vidieť, s kým si chceš pripiť a osláviť tak jubilejné 30. pokračovanie Beatkríku.

…a možno príde aj Robo…:)
R KELLY feat. JAY-Z: FIESTA

Ulož ako PDF
Napísal 21. júla 2010 9:47. Článok je zaradený do rubriky: Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.