reklama

Jubilejný 30. Beatkrík sa bude niesť v znamení leta. Príď sa zabaviť už tento piatok!

V piatok 23.7. sa všetci priaznivci kvalitnej party zábavy stretávaju na Zelenom kríčku v Trnave. Prebehne tu už 30. diel legendárnej a nenapodobiteľnej fresh & funky open air hip hop party – BEATKRÍK. To si nesmieš nechat ujst!

Opäť, ako ste sa z plagátu už mohli dovtípiť, si dáme plážový špeciál. Takže zober deku, nafukovačku, potápačské okuliare, šnorchel, plutvy, plávacie koleso a iné potrebné veci, poriadne sa nakrémuj, daj si na seba nejaké to ľahké plážové oblečenie a hor sa na preslávenú Beatkrík beach v Trnave.

Nezabudni poslať pozvánku všetkým, ktorých tam chceš vidieť, s kým si chceš pripiť a osláviť tak jubilejné 30. pokračovanie Beatkríku.

…a možno príde aj Robo…:)
R KELLY feat. JAY-Z: FIESTA

Ulož ako PDF
Napísal 21. júla 2010 9:47. Článok je zaradený do rubriky: Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.