reklama

V piatok posledný tohtoročný Beatkrík. To si nesmieš nechať ujsť!

Toto si nesmieš nechať ujsť. V piatok 3. septembra zavŕšime tohtoročnú BEATKRÍK sezónu 32. dielom tejto obľúbenej fresh & funky open air party a patrične sa tak rozlúčime s letom 2010.
Takže už teraz sa teš na ostriľaných a najskúsenejších trnavských hip hop DJs (Spank, Spinhandz a Shakul), ktorí ťa nenechajú vychladnúť a len tak nehybne stáť. Uvidíš a hlavne budeš môcť počuť, ako znie a mixuje real DJ a utvrdiť si tak ten veľký kvalitatívny rozdiel oproti ryýchlokvaseným mikrowlnných púšťačom.

Zabávať, tancovať a osviežovať drinkami sa bude do 4.00 h. Vstupné je nemenné – 2 eurá.

party šit:

Ulož ako PDF
Napísal 30. augusta 2010 11:37. Článok je zaradený do rubriky: Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.