reklama

V stredu bude posledný tohtoročný Bercajgel

Rukavice, čiapky, termobielizeň, prilbu, teplé oblečenie, blikačky a pod zadok bicykel. V stredu 19. októbra o 19. hodine sa stretnú priaznivci bicyklovania a cyklistiky pred kinom Hviezda na piatom a zároveň poslednom tohtoročnom Bercajgli.

„Keďže očakávame trošku chladnejšie počasie, zvolili sme o niečo kratšiu trasu. Napriek tomu veríme, že sa k nám pridá opäť množstov ľudí na bicykloch,“ vyhlásil organizátor akcie Adam Peciar z Cykloservisu u Peca.

Pelotón Bercajgla sa vydá od kina Hviezda na Paulínskej ulici cez Ružový park na Žarnovu ulici, prejde okolo hlavného vstupu do Fakultnej nemocnice a pripojí sa na Zelenečskú. Po cyklochodníku sa presunie až na koniec mesta, na kruhovke pri výstupe z mesta na Zeleneč sa otočí a vráti späť po Zelenečskej smerom k železničnej stanici.
Na svetelnej križovatke  odbočí vpravo na Kollárovu, potom na parkovisko pri amfiteátri, kde cyklisti urobia zopár okruhov. V samom závere sa pelotón presunie na Trojičné námestie, kde sa okolo Súsošia Najsv. Trojice uskutoční záverečné propagačné krúženie v tomto roku.

Trasa (klikni pre zväčšnie):

Ulož ako PDF
Napísal 18. októbra 2011 10:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.