reklama

V stredu bude ďalšia večerná cyklojazda ulicami mesta

Po dvojtýždňovej prestávke pokračuje spoločné večerné bicyklovanie Trnavou. V stredu 5. okóbra o 19. hodine odštartuje od kina Hviezda pelotón priateľov bicyklovania a cyklistiky, aby si v príjemnej atmosfére len tak zajazdili ulicami mesta.

Trasa stredajšieho Bercajgla vedie od kina Hviezda cez Paulínsku ulicu na pešiu zónu, Štefánikovu a Šrobárovu smerom ku Kalvárii. Po Cukrovej ulici sa cyklisti presunú na Kopánku. Trasa vedie po Slnečnej a Hlúbikovej na Špačinskú ulicu. Na križovatke bude pelotón pokračovať po Hlbokej, odbočí pri amfiteátri a okolo múzea sa presunie späť ku kinu Hviezda.

Okruh meria 6 kilometrov.

Video – pretekár K. Lipovský a primátor mesta V. Butko na Bercajgli

Autor: Štefan Horváth

„Na minulom Bercajgli sa zúčastnilo približne 120 ľudí, zaznamenali sme teda doterajší rekord. Po prvý raz sme pripravili aj after party, posedeli sme na kofolke, premietali krátke filmy o bicykloch a s cyklistickou tematikou. Rozhodli sme sa after party usporiadať aj teraz. Po dojazde do cieľa pozývame všetkých účastníkov do Art Klubu, kde budeme debatovať o bicykloch, cyklistike a sledovať pritom nové cyklovideá,“ pozýva autor myšlienky a organizátor Bercajglu Adam Peciar, prevádzkovateľ Cykloservisu u Peca. Pri organizácii akcie mu pomáhajú chalani z trnavského eventového združenia Bronco.

Podľa meteorológov bude v stredu pokračovať príjemné počasie, denná teplota sa má vyšplhať na úroveň 24 stupňov, nočná neklesne pod 16 stupňov Celzia. Ideálne počasie na večernú prechádzku mestom na bicykli.

Povinnou výbavou účastníkov cyklojazdy je reflexný prvok, predné a zadné blikacie svetlo.

Trasa Bercajgla – streda 5. októbra 2011 (klkni pre zväčšenie)

Ulož ako PDF
Napísal 4. októbra 2011 8:13. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.