reklama

V stredu bude ďalšia spoločná bicyklovačka večernou Trnavou

Druhá tohtoročná bicyklovačka večernými ulicami Trnavy pod názvom Bercajgel sa uskutoční v stredu 25. apríla so štartom o 19. hodine pred kinom Hviezda.

Organizátori akcie určili o niečo dlhšiu trasu ako zvyčajne. Milovníci mestskej cyklistiky a pohybu sa na stredajšom Bercajgli dostanú aj mimo mesta a nazrú až do Kamenného mlyna.

Od Paulínskej ulice sa pelotón Bercajgla presunie obvyklým príjemným a nenáhlivým tempom na Trojičné námestie, obkrúži Trojičku, cez Bernolákovu bránu a sad obíde galériu na Zelenom kríčku.

Trasa pokračuje cez Hospodársku ulicu a cyklochodník na ulici T. Vansovej do Kamenného mlyna. Cyklisti sa vrátia späť do mesta okolo železničného depa a cez Park Janka Kráľa zamieria na ulicu A. Žarnova do sídla Kubiku nápadov, kde bude pripravené občerstvenie v podobe piva, kofolky, ale aj premietanie filmov o cyklistike.


Bercajgel spája fanúšikov mestskej cyklistiky bez rozdielu veku

Meteorológovia predpovedajú na stredu pomerne príjemné počasie, denné teploty majú dosiahnuť 17 stupňov Celzia.

Pridať sa môže každý, kto si chce vychnutnať pohľad na večernú panorámu mesta zo sedla bicykla, a pritom sa rozhýbať a vyvetrať na čerstvom vzduchu v spoločností príjemných ľudí.

Povinné sú reflexné prvky a predpísané osvetlenie bicykla.

Udalosť na Facebooku

Ulož ako PDF
Napísal 22. apríla 2012 12:33. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V stredu bude ďalšia spoločná bicyklovačka večernou Trnavou”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.