reklama

Zimnú prechádzku večernou Trnavou na bicykli si vychutnalo 44 nadšencov

Pred týždňom, v čase ohlásenia prvého Zimného Bercajgla, zúrila v Trnave a okolí pravá zima. O týždeň bolo však už všetko úplne inak.

Počasie v stredu 22. februára pripomínalo skôr jar. Hoci sa večer vyšplhala ortuť teplomera len na približne päť stupňov, účastníci premiérovej zimnej edície cyklojazdy historickým centrom mesta si nemohli nič iné, len pochvaľovať. V pelotóne napočítali organizátori 44 účastníkov.

Účasť bola skvelá, naozaj sme nečakali, že príde toľko ľudí. Predsa len, ešte stále je v kalendári február. Počasie nám nanajvýš prialo, bolo to príjemné,“ hodnotil organizátor akcie Adam Peciar.
Podľa slov Matúša Hlinčíka, druhého z organizátorov Bercajgla, v priebehu jarných mesiacov sa bude akcia konať raz za mesiac, neskôr možno každý druhý týždeň.

Uvidíme, aký bude záujem ľudí. Podľa toho sa zariadime. Ale dúfame, že počet priaznivcov mestských cyklojázd bude mať v Trnave stúpajúcu tendenciu. Dnes sme veľmi spokojní s účasťou,“ skonštatoval.

Ulož ako PDF
Napísal 23. februára 2012 7:36. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.