reklama

Spoločné bicyklovanie večernou Trnavou bude mať v stredu tretie pokračovanie

Už po tretí raz sa stretnú v stredu 21. septembra o 19. hodine pred kinom Hviezda priaznivci cyklistiky a aktívneho oddychu v rámci podujatia Bercajgel.

Organizátori akcie – Cykloservis u Peca a eventové združenie  Bronco zverejnili aktuálnu trasu, na ktorú pozývajú všetkých fanúšikov večerného bicyklovania.

Doterajších dvoch Bercajglov sa zúčastnilo 40 resp. 80 Trnavčanov. Akciu svojou účasťou podporil aj primátor Vladimír Butko s manželkou. Pohodovú trasu a mierne tempo bez problémov zvládajú aj rodiny s deťmi.

VIDEO – Bercajgel 2:

Autor: Štefan Horváth

Pelotón stredajšieho Bercajgla sa presunie od kina Hviezda na Paulínskej ulici na Kapitilskú ulicu, cez lávku pri mestskej poliklinike na Clementisovu, Veternú a Okružnú ulicu. Cyklisti si to zamieria do areálu Slávie, kde obkrúžia atletický štadión Slávie.
Po Rybníkovej a Štefánikovej sa cyklisti dostanú na Trojičné námestie, kde spravia tradičné kolečko okolo Trojičky, aby sa cez Paulínsku vrátili späť do cieľa pri kine Hviezda.

MAPA (kliknutím zväčšíte):

Povinnou výbavou účastníkov cyklojazdy je reflexný prvok, predné a zadné blikacie svetlo a, samozrejme, tá správna cyklonálada. Vstup na podujatie je bezplatný.

Ulož ako PDF
Napísal 19. septembra 2011 8:45. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Spoločné bicyklovanie večernou Trnavou bude mať v stredu tretie pokračovanie”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.