reklama

Cyklojazda večernou Trnavou odštartovala od kina Hviezda v stredu večer

V stredu 23. apríla o 19.30 hodine odštartuje od kina Hviezda druhý tohtoročný Bercajgel.

Zúčastniť sa môžu všetci bicykloví nadšenci bez rozdielu veku alebo typu dvojkolesového tátoša.

Podmienkou je dobrá nálada, dodržiavanie pravidiel cestnej premávky a predpísané osvetlenie. Vhodné sú aj reflexné prvky.

bercajgel4-7
Pelotón Bercajglistov na Trojičnom námestí

Trasa zavedie pelotón cyklistov k Ružovému parčíku, na Vajanského ulicu, Radlinského a Trojičné námestie, kde sa uskutoční tradičné obkrúženie Trojičky.

Z námestia sa presunú Bercajglisti cez Divadelnú ulicu k Bernolákovej bráne, do Promenády, na Zelený kríčok, zabočia na Šrobárovu ulicu a odtiaľ si to nasmerujú na Kalváriu.

Trasa ďalej pokračuje po cyklochodníku na Cukrovej ulici, cez Hajdóczyho ulicu prejdú cyklisti do areálu Slávie, kde urobia kolečko na asfaltovom okruhu atletického štadióna.

V závere jazdy nasleduje presun cez parkovisko pri Relaxe, Hornopotočnú a Hollého na Paulínsku späť ku kinu Hviezda.

Mapa:
bercajgel-mapa
Pre zväčšenie kliknite na obrázok

Ulož ako PDF
Napísal 22. apríla 2014 23:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Cyklojazda večernou Trnavou odštartovala od kina Hviezda v stredu večer”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.