reklama

Bercajglisti vyštartujú na ďalšiu jazdu večernou Trnavou už v stredu

Ďalšie pokračovanie Bercajgla sa uskutoční už v stredu 27. júna so štartom o 20. hodine pred kinom Hviezda.

Organizátori Adam Peciar a Matuš Hlinčík pripravili tentoraz trasu, ktorá neprekročí územie historického centra mesta.

Večerná bicyklovačka tak ponúkne nahliadnutie do viacerých zaujímavých zákutí večernej Trnavy.

Trasa povedie okrem iného aj cez zrenovovanú Michalskú uličku, cez Námestie sv. Mikuláša, Kapitulskú, priaznivci mestskej cyklistiky sa prevezú pod Bernolákovu bránu a tradične nevynechajú krúženie okolo Trojičky na námestí.

Na Trojičnom námestí celý pelotón na chvíľočku zastavíme a urobíme spoločnú fotografiu. Pošleme ju ako pozdrav primátorovi a mestským poslancom, aby na nás nezabúdali,“ prezradil A. Peciar.

Prísť na Bercajgel môže každý, kto má rád bicyklovanie. Povinné sú reflexné prvky a, samozrejme, tá správna cyklonálada.

TRASA BERCAJGLA – 27. JÚN 2012

Ulož ako PDF
Napísal 26. júna 2012 9:37. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.