reklama

Bercajglisti sa v stredu večer povozia aj po novom obchvate

Pelotón milovníkov bicyklov a cyklistiky čaká v stredu 30. mája jedna z doteraz najdlhších trás. Účastníci Bercajgla obkrúžia nielen okolo historických priestorov v centre, ale zamieria aj na dokončenú severnú časť cestného obchvatu. Trasa meria približne 10,5 kilometra.

Štart je o 19.30 hodine pred kinom Hviezda, trasa vedie po Kapitulskej, okolo Baziliky sv. Mikuláša, cez most pri poliklinike na Clementisovu, okolo Tesca a na Sibírsku. Na Špačinskej ulici sa balík Bercajglistov napojí na obchvat a prevezie sa po novom asfalte až po Trstínsku ulicu.
Cez Hospodársku, Štefánikovu a Trojičné námestie, kde tradične obkrúži trojičku, sa pelotón vráti naspäť do cieľa pred kinom.

Zapojiť sa do čoraz populárnejších bicyklovačiek môže každý. Akciu organizuje Adam Peciar z Pecobikes a Matúš Hlinčík z eventového združenia Bronco.

Povinné je dodržiavanie pravidiel cestnej premávky, používanie svetiel a reflexných prvkov a – samozrejme – správna cyklonálada.

Po skončení jazdy pokračuje Bercajgel premietaním filmov s cyklistickou tematikou v Kubiku nápadov na Žarnovej ulici. Občerstvenie je zabezpečené.

MAPA:

Ulož ako PDF
Napísal 29. mája 2012 9:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.