reklama

Bercajglisti si v stredu zajazdia po večernej Trnave

Posledný klasický Bercajgel pred letnými prázdninami odštartuje spred kina Hviezda v stredu 4. júna o 20. hodine.

O čosi dlhšia trasa ako býva zvykom zavedie priateľov bicyklovania z centra mesta cez Park Janka Kráľa okolo železničného depa do Kamenného mlyna.

Lesoparkom a cyklochodníkom na ulici T. Vansovej sa pelotón vráti späť do mestských ulíc.

bercajgel

Ilustračné foto

Z Okružného námestia cyklisti odbočia na Bottovu a Študentskú. Do večerného historického centra vstúpia cez Bernolákovu bránu, tradične obkrúžia Trojičku a cez Hviezdoslavovu, Hollého a Paulínsku sa vrátia späť do cieľa pred kino Hviezda.

Povoziť sa večernou Trnavou môže prísť každý, kto má chuť a prevádzkyschopný bicykel.

Povinné sú zákonom predpísané osvetlenie a reflexné prvky.

Ak máte chuť zajazdiť si na bicykloch alebo kolieskových korčuliach v ulicach Trnavy, a z nejakého dôvodu vám nevyhovuje termín stredajšieho Bercajgla, máme pre vás dobrú dobrú správu: už v sobotu 21. júna sa uskutoční 4. ročník obľúbeného podujatie pre verejnosť PSA TT-inline.

Podrobnosti o tomto podujatí vám prinesieme už čoskoro.

Mapa Bercajgla 4. júna 2014:
mapa-berc-jun

Ulož ako PDF
Napísal 3. júna 2014 11:39. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.