reklama

Bercajglisti oslávia 2. narodeniny peknou trasou a spoločnou grilovačkou

Bercajgel oslavuje druhé narodeniny. Pri tejto príležitosti pripravili zakladatelia akcie nielen zaujímavú trasu, ale aj bonus v podobe grilovačky na golfovom odpalisku v Kamennom mlyne.

Večerná cyklojazda Trnavou odštartuje v stredu 31. júla o 19. hodine pred kinom Hviezda. Na pelotón Bercajglistov čaká atraktívna desaťkilometrová trasa.

Od kina sa milovníci cyklistiky a bicyklovania presunú do Bernolákovho sadu, zabočia k Bernolákovej bráne, obkrúžia Trojičné námestie a zamieria k Bazilike sv. Mikuláša. Trasa zavedie pelotón na Jeruzelemskú a Michalskú uličku pri hradbách, cez most ponad Hlbokú ulicu a na sídlisko Družba.

Z Clementisovej ulice zamieri konvoj desiatok cyklistov na Veternú, ďalej na Okružnú a Hajdóczyho ulicu pri areáli Slávie.

Na jej konci prichádza odbočka na Cukrovú, bicyklisti prejdú okolo Kalvárie a napoja sa na cyklochodník na ulici Terézie Vansovej pri cintoríne, odkiaľ sa dostanú až cez Kamennú cestu do golfového areálu Driving Range na okraji Kamenného mlyna pred Bielym Kostolom.

bercajgel
Ilustračné foto

Vlani sme oslávili prvé narodeniny Bercajgla opekačkou v Kamenáči, teraz budeme grilovať a ochutnávať dobroty v priestoroch golfového klubu. Pripravené budú špeciality pod zub, vďaka sponzorom budeme čapovať pivo aj kofolu zdarma. Chýbať nebudú ani ďalšie prekvapenia. Všetkých Bercajglistov pozývame,“ hovorí zakladateľ akcie Adam Peciar.

Ako prezradil, v pelotóne výročného Bercajgla sa má objaviť aj 50 talianskych cyklistov, ktorí každoročne križujú Európu na bicykloch.

Na Bercajgel môže prísť každý, kto má rád pohyb, bicykle a chce týmto aktívnym spôsobom podporiť tvorbu mestských cyklotrás.

Povinnou výbavou každého účastníka je reflexný prvok a predpísané osvetlenie bicykla.

MAPA VÝROČNÉHO BERCAJGLA – 31. júl 2013, štart o 19.00 h
(kliknite pre zväčšenie)
berc-mapa-jul2013

Ulož ako PDF
Napísal 29. júla 2013 9:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.