reklama

Ďalšia večerná bicyklovačka Bercajgel štartuje už v stredu

V stredu 25. mája 2016 sa uskutoční v Trnave ďalšia spoločná bicyklová jazda Bercajgel.

Štart je ako býva zvykom pred kinom Hviezda, pelotón milovníkov bicyklovania vyštartuje na jazdu mestskými ulicami o 20. hodine.

Trasa povedie z centra smerom na Hospodársku ulicu, odtiaľ do Parku Janka Kráľa, cestou okolo bývalého depa sa cyklisti dostanú do Kamenného mlyna.

bercajgel
Už v stredu sa môžete spoločne povoziť po večernej Trnave

Smer späť do centra mesta je naplánovaný cez lesopark pri Kamennej ceste, cyklochodník na ulici T. Vansovej, Bottovu, Študentskú, pod Bernolákovu bránu na Trojičné námestie, Hviezdoslavovu a Halenársku do priestoru štartu a cieľa na Paulínskej pred kinom Hviezda.

Pridať sa môže každý, kto sa chce vyvetrať, rozhýbať, stretnúť príjemných ľudí a má rád bicyklovanie.

Povinné sú reflexné prvky a zákonom stanovené osvetlenie.

MAPA:
berc-maj16
Pre zväčšenie kliknite na obrázok

Ulož ako PDF
Napísal 25. mája 2016 9:03. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.