reklama

V stredu odštartuje od kina Hviezda tretí tohtoročný Bercajgel

Náhradou za zrušený Bercejgel, ktorý sa mal uskutočniť v rámci akcie StreeTT Session minulú sobotu, bude bicyklovačka večernou Trnavou so štartom v stredu 5. júna o 19. hodine pred kinom Hviezda.

Trasa tretieho tohtoročného Bercajgla vedie od kina k Ružovému parčíku. Cez Promenádu sa pelotón presunie na Zelený kríček, Rybníkovú ulicu, odbočí na Hornopotočnú, okolo katedrály sa presunie na Jeruzalemskú, prejde Michalskou uličkou okolo hradieb a dostane sa na Námestie sv. Mikuláša.

Z námestia je trasa do cieľa naspäť ku kinu určená cez Kapitulskú, Halenársku, Dolnopotočnú okolo OD Jednota a Paulínsku.

bercajgel-pesia
Bercajglisti na pešej zóne

Jedným z hlavných poslaní športovo-spoločenskej akcie Bercajgel prostredníctvom spravidla večerných jázd ulicami mesta je okrem stretávania sa ľudí, ktorých spája záľuba v bicyklovaní, aj podpora tvorby bezpečných cyklotrás v Trnave.

Predpoveď počasia na stredu večer počíta so zamračenou až polooblačnou oblohou, teplota sa má vyšplhať na 16 až 18 stupňov. Fúkať bude mierny severný vietor.

Zakladateľmi akcie sú Adam Peciar a Matúš Hlinčík.

Povinnou výbavou účastníkov sú reflexné prvky a osvetlenie bicykla.

Mapa:
mapa-berc

Ulož ako PDF
Napísal 5. júna 2013 8:54. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.