reklama

Za zábavou do kina Hviezda: v stredu sa súťaží v divadelnej improvizácii

V Kine Hviezda nie je v stredu o 19:30 na programe žiaden film, miesto toho bude už osemnástykrát hostiť trnavskú Improligu, súťaž v divadelnej improvizácii.

Súťaž sa v Trnave udomácnila pred ôsmimi rokmi, počas ktorých diváci mohli vidieť šikovných improvizátorov, ktorí sa zaslúžili o mnoho nezabudnuteľných a zábavných situácií na pódiu.


Kino Hviezda zažije už 18. dejstvo Improligy

Inak tomu nebude ani tentoraz a svoje sily si pomerajú mladé tímy z viacerých kútov Slovenska. Trnavské farby budú zastupovať odvážlivci z ochotníckeho divadelného súboru DEMOscéna.

Zapojiť sa do súťaže môžu aj úplní nováčikovia, stačí na to len trocha odvahy.

Pravidlá sú jednoduché: tím si vytiahne tému, tri minúty sa pripravuje a ďalšie tri minúty hrá. Výkon hodnotia samotní diváci podujatia.

Registrácia improvizačných tímov bude prebiehať od 19:00 vo vestibule kina.

Vstupné na podujatie stojí symbolické 2 eurá, lístky sú v predaji v pokladni Kina Hviezda.

Všetky informácie nájdete aj na Facebooku.

INFO

Improliga XVIII.
streda 5. apríl 2017, 19:30
Kino Hviezda
Vstupné 2€

Ulož ako PDF
Napísal 4. apríla 2017 9:36. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.