reklama

Súťaž v divadelnej improvizácii Improliga už v stredu v kine Hviezda

Ako sa už stalo tradíciou, divácky obľúbené podujatie Improliga sa koná v Trnave každý rok na jar a na jeseň.

V stredu 2. mája sa tak uskutoční už v poradí ôsma Improliga v kine Hviezda. Začíname o 19:00. Registrácia súťažných tímov bude prebiehať od 18:30. Vstupné pre divákov je opäť len 1 Euro.

Improliga je súťaž v divadelnej improvizácii. Zapojiť sa do nej môže naozaj každý, či už sám, alebo s priateľmi v tíme. Pravidla sú veľmi jednoduché.

Vytiahnete si tému, máte tri minúty na premyslenie a potom rovnaký čas na hranie. Výkony súťažiacich hodnotí porota zložená z divákov alebo pozvaných hostí. Ak máte na to postaviť sa na javisko a zabávať publikum, príďte na Improligu a ukážte, čo je vo vás!

Improliga je však hlavne výborná zábava. Pre súťažiacich, aj pre divákov. Pre tých, ktorí by sa chceli do Improligy aktívne zapojiť, ale necítia sa na hranie pred ľuďmi, tu máme možnosť stať sa diváckim porotcom.

Vždy piati vybraní diváci hodnotia komediálne výkony súťažiacich.

Podujatie na facebooku

Improligu v Trnave pripravuje OZ Publikum.sk (www.facebook.com/oz.publikum.sk).

Ulož ako PDF
Napísal 1. mája 2012 11:03. Článok je zaradený do rubriky: Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.