reklama

Improliga: po piatykrát v kine Hviezda

Ako sa stalo tradíciou, divácky obľúbené podujatie Improliga sa koná v Trnave každý rok na jar a na jeseň. 10. novembra sa uskutoční už v poradí piata Improliga v kine Hviezda. Začíname o 19:00.
Registrácia súťažných tímov bude prebiehať od 18:30. Vstupné pre divákov je tentokrát len 1 euro.

Improliga je súťaž v divadelnej improvizácii. Zapojiť sa do nej môže naozaj každý, či už sám, alebo s priateľmi v tíme. Pravidla sú veľmi jednoduché. Vytiahnete si tému, máte tri minúty na premyslenie a potom rovnaký čas na hranie. Výkony súťažiacich hodnotí porota zložená z divákov alebo pozvaných hostí. Ak máte na to postaviť sa na javisko a zabávať publikum, príďte na Improligu a ukážte, čo je vo Vás!

Improliga je však hlavne výborná zábava. Pre súťažiacich, aj pre divákov.

Nájdete nás aj na facebooku:

skupina – http://www.facebook.com/group.php?gid=66767065867

podujatie – http://www.facebook.com/event.php?eid=129605580427112

Improligu v Trnave pripravuje OZ Publikum.sk s podporou mediálnych partnerov trnava-live.sk a CinemaView.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 2. novembra 2010 10:59. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.