reklama

Divadelná Improliga: Zabávať publikum môžeš aj ty

Súťaž v divadelnej Improlige sa po lete opäť vracia do kina Hviezda a to so sloganom Zabávať publikum môžeš aj Ty.

A je to naozaj jednoduché. Prihlásiť sa môžete sami alebo s kamarátmi, stačí tak urobiť 30 minút pred začiatkom podujatia. Pravidlá sú krátke. Vytiahnete si tému, tri minúty máte na prípravu a tri minúty hráte.

Improliga IX sa uskutoční v stredu 24. októbra od 19:00. Vstupné pre divákov bude symbolické 1 Euro. Tí, ktorí na Improlige už boli, vám zaiste potvrdia, že je to vždy skvelá zábava. Zapojiť sa viac do diania môžete aj ako diváci, či už ako jeden z piatich porotcov alebo ako časomerač.

Improligu organizuje OZ Publikum.sk, ktoré ďakuje partnerom Trnava-live.sk, Trnavský Hlas a Mestu Trnava.

Improligu nájdete aj na Facebooku, link TU.

Event: http://www.facebook.com/events/485509771480961/

Improliga
24. október od 19:00
v kine Hviezda
vstupné 1 Euro

Plagát:

Ulož ako PDF
Napísal 21. októbra 2012 22:59. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.