reklama

Mladí komici budú v stredu zabávať v kine na 12. pokračovaní Improligy

Príďte sa s priateľmi odreagovať na 12. vydanie zábavnej šou Improliga. Šikovné tímy improvizátorov predvedú neopakovateľnú hru s dôvtipom na obľúbenom diváckom podujatí.

Improligu si môžete prísť vychutnať 5.marca o 20. hodine v kine Hviezda.

Pozvanie do súťaže prijali osvedčené skupiny ako Pardon Madamme, Vlasáči, Faux Pas a tiež známe žilinské zábavné zoskupenie „Kapor na scéne“, ktoré si budú môcť diváci užiť po dlhom časte v plnej zostave.

improloga

FOTO: OZ Publikum

Improliga je súťaž v divadelnej improvizácii, v ktorej o priazeň publika súťažia dvoj- až troj- členné tímy mladých komikov. Tie si tesne pred vystúpením vyžrebujú tému, na ktorú musia počas troch minút improvizovať a vymyslieť krátky príbeh s pointou. Diváci sa môžu tešiť na nepredvídateľné nápady, neočakávané situácie a množstvo zábavy, ktorá improvizované scénky vždy sprevádzajú.

Pre tímy je pripravené aj občerstvenie. Registrácia tímov do súťaže bude prebiehať od 19.30 h. Lístky si diváci môžu kúpiť aj v predpredaji v kine Hviezda.

Pokladňa je otvorená denne, vždy pol hodinu pred prvým predstavením. Vstupné na podujatie je 1,50 €.

Improligu v Trnave pripravuje OZ Publikum.sk (www.oz.publikum.sk) za podpory mediálnych partnerov trnava-live.sk a mesta Trnava.

Informácie o podujatí môžete nájsť na:
www.facebook.com/events/262763490557135/

Všetky informácie o Improlige v Trnave môžete nájsť na:
www.facebook.com/ImproligaVTrnave

improliga_12_plagat

Ulož ako PDF
Napísal 2. marca 2014 18:34. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.