reklama

Mladí komici budú v stredu zabávať v kine na 12. pokračovaní Improligy

Príďte sa s priateľmi odreagovať na 12. vydanie zábavnej šou Improliga. Šikovné tímy improvizátorov predvedú neopakovateľnú hru s dôvtipom na obľúbenom diváckom podujatí.

Improligu si môžete prísť vychutnať 5.marca o 20. hodine v kine Hviezda.

Pozvanie do súťaže prijali osvedčené skupiny ako Pardon Madamme, Vlasáči, Faux Pas a tiež známe žilinské zábavné zoskupenie „Kapor na scéne“, ktoré si budú môcť diváci užiť po dlhom časte v plnej zostave.

improloga

FOTO: OZ Publikum

Improliga je súťaž v divadelnej improvizácii, v ktorej o priazeň publika súťažia dvoj- až troj- členné tímy mladých komikov. Tie si tesne pred vystúpením vyžrebujú tému, na ktorú musia počas troch minút improvizovať a vymyslieť krátky príbeh s pointou. Diváci sa môžu tešiť na nepredvídateľné nápady, neočakávané situácie a množstvo zábavy, ktorá improvizované scénky vždy sprevádzajú.

Pre tímy je pripravené aj občerstvenie. Registrácia tímov do súťaže bude prebiehať od 19.30 h. Lístky si diváci môžu kúpiť aj v predpredaji v kine Hviezda.

Pokladňa je otvorená denne, vždy pol hodinu pred prvým predstavením. Vstupné na podujatie je 1,50 €.

Improligu v Trnave pripravuje OZ Publikum.sk (www.oz.publikum.sk) za podpory mediálnych partnerov trnava-live.sk a mesta Trnava.

Informácie o podujatí môžete nájsť na:
www.facebook.com/events/262763490557135/

Všetky informácie o Improlige v Trnave môžete nájsť na:
www.facebook.com/ImproligaVTrnave

improliga_12_plagat

Ulož ako PDF
Napísal 2. marca 2014 18:34. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.