reklama

Improvizácia vás v stredu opäť dostane. Zabávať budú nováčikovia aj stálice Improligy

Improliga s poradovým číslom 16 sa blíži. Vieme, na čo sa môžete tešiť. Tradične zábavný večer v trnavskom Kine Hviezda je späť. Čaro vtipu zmiešané s improvizáciou a spontánnymi reakciami účinkujúcich aj publika sa bude rozdávať 6. apríla o 19:00.

O široký úsmev na tvárach divákov sa bude starať zmiešaná zostava. Miešaná nielen preto, že nepôjde o čisto trnavských účinkujúcich, ale aj preto, že sa do improvizačného divadla zahryznú nováčikovia aj stálice Improligy.

„Ako doma“ sa na pódiu vo Hviezde budú cítiť členovia zoskupení Odletel nám dekel a Kapor na scéne. O preverenie ich zručností v rýchlosti a sile vtipu sa postará výber z tradičnej bašty tohto druhu umenia – žilinského divadelného klubu Makovice, ako aj DEMOtím, ktorý bude reprezentovať silu trnavských ochotníkov.

Úloha je jasná – úprimne pobaviť všetkých v publiku. Najlepšie predvedením krátkeho príbehu na vyžrebovanú tému. A úplne najlepšie – v priebehu troch minút. To všetko už počas najbližšieho stredajšieho večera.

Viac informácií nájdete tu:
www.facebook.com/events/189216751453482/

Organizátorom podujatia je občianske združenie Publikum.sk. Za podporu ďakujeme mediálnym partnerom: Trnava-live.sk, mesto Trnava, TrnavskýHlas.sk a časopis Atteliér.

Impro16_web

Ulož ako PDF
Napísal 4. apríla 2016 8:17. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.