reklama

V stredu na Žartoch bokom budú zabávať ostrieľaní stand-upisti aj nováčik

Trnavská stand-up comedy šou Žarty bokom má pred sebou okrúhle desiate vydanie a na ňom divákov čaká program zostavený z výborných a osvedčených zabávačov, ale aj jedného nováčika. Podujatie sa koná v stredu 27. apríla o 19:00 v príjemnom a pohodlnom kine Hviezda.

Pozvanie na Žarty bokom prijal tentokrát jeden z najlepších stand-upistov slovenskej scény, Tomáš Hudák. Ako novinár si prešiel zahraničným spravodajstvom denníka SME, súkromnou televíziou a v súčasnosti pôsobí jednak ako vedúci vydania hlavných večerných správ RTVS a aj ako jeden z moderátorov zábavnej relácie Od veci_FM. Široký rozhľad prináša aj na pódia stand-upových šou, na ktorých vystupuje už niekoľko rokov.

Bratislavských intelektuálov bude reprezentovať aj akademik Milan Sedliak alias Docent. Jeho vysokoškolská kariéra sa začala formovať v puberte. Dlho totiž chcel byť lesníkom, z čoho vytriezvel hneď, ako mu spolužiačka ozrejmila, že lesníci nie sú vôbec sexi. Treticu cezpoľných uzatvára Heňo Fačkovec, nitriansky mladík študujúci politológiu, ktorý zamladi tiež snil o celkom inej kariére. Ako iných, aj jeho lákali veľké autá, no keďže rád vedie pestrý život, poslal detský sen o šoférovaní mestského autobusu kade ľahšie.

zarty-spolu

Večerný program Žartov bokom dopĺní trojica trnavských odchovancov. Kým Miroslav ArdonMiloš Bacigál sú už stálicami trnavskej scény, nováčik Andrej Brník si rolu zabávača pred veľkým publikom vyskúša prvýkrát. Ako rozhlasový moderátor a vysokoškolský pedagóg má však všetky predpoklady na úspech.

Lístky na podujatie sú v predaji v pokladni kina Hviezda.

Viac informácií nájdete na Facebooku:
www.facebook.com/events/215577862138125/

Podujatie organizuje občianske združenie Publikum.sk s podporou mediálnych partnerov Trnava-live.sk, TrnavskýHlas.sk, Mesto Trnava a časopis Atteliér.

zb-t

Ulož ako PDF
Napísal 25. apríla 2016 22:43. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.