reklama

Príďte sa zabaviť: v kine bude stand-up komediálna show Žarty bokom

Obľúbená stand-up comedy show Žarty bokom sa v kine Hviezda uskutoční túto stredu 7. októbra. Skvelý humor si pre vás pripravujú známe, trnavským vetrom ošľahané tváre, ale neostane tentoraz len pri nich.

Po prvýkrát sa v Trnave predstaví aj Docent, aktuálne známy najmä vďaka vystupovaniu v českej televíznej show Na stojáka.

Na siedmom vydaní Žartov bokom vystúpia Miroslav Ardon, Antonios Vlachou, Marek Kramara, Henrich Fačkovec, Daniel Čistý a Milan Sedliak, ktorého si predstavíme podrobnejšie.

O hudobné prestávky sa postará rovnako obľúbený spevák, gitarista a trubkár Peter Letovanec.

Ostrieľaný stand-upový štamgast Milan Sedliak a.k.a. DOCENT aktuálne píše dejiny najmä v Českej republike, kde je najčastejšie vystupujúcim Slovákom v šou Na stojáka. V Bratislave vystupuje tiež, najčastejšie z MHD v sprievode revízorov. Do Trnavy ide s jasným cieľom – rozosmiať a nedostať ďalšiu pokutu.

Lístky na Žarty bokom si už teraz môžete zakúpiť v pokladni kina Hviezda.

Začiatok podujatia bude o 19.00 hodine. Vstupné 3 eurá.

Žarty bokom VII.
streda 7. októbra
19:00

Podrobnosti o podujatí a jednotlivých vystupujúcich nájdete na adrese:
www.facebook.com/events/712711645525460/

Za mediálnu podporu ďakujeme spravodajskému portálu trnava-live.sk, Rádiu_FM a mestu Trnava.

Zarty-Bokom_poster

Ulož ako PDF
Napísal 5. októbra 2015 8:24. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.