reklama

Žarty Bokom smiechu medze nekladú!

Obľúbená stand-up comedy show Žarty bokom sa vracia. Originálne komediálne umenie a talent účinkujúcich, ktorým odvaha nechýba, si môžu diváci vychutnať 26. novembra (v stredu) o 19:30.

Vďaka veľkému záujmu z minulých vydaní sa publikum môže rovnako tešiť aj na pohodlie kina Hviezda, kde sa stand-up comedy show skutoční.

Na pódiu predvedú svoj vtip a nápad ostrieľané tváre amatérskych komikov z predchádzajúcich vydaní Žarty bokom – Miro Ardon, Antonios Vlachou, Daniel Čistý, Miloš BacigálMichal Vítek, no privítame aj nováčika Mareka Kramaru. Atmosférou večera bude tradične sprevádzať spevák a gitarista Peter Letovanec.

„Nielenže ide vždy o dobrú zábavu, ale podujatie taktiež vytvára priestor pre talentovaných mladých komikov, ktorý si môžu počas tohto večera vyskúšať svoje schopnosti naostro. Vstupné na celý večer je 2 eurá,“ uviedla PR manažérka OZ Publikum Eva Kukurová.

Príďte sa zabaviť a svojím smiechom a potleskom podporiť mladé talenty.

Udalosť: www.facebook.com/events/654673847984023

Stand-up comedy show Žarty bokom pre vás pripravilo OZ Publikum.sk v spolupráci s mediálnymi partnermi mesto Trnava a trnava-live.sk.

Zarty-bokom-5

Ulož ako PDF
Napísal 25. novembra 2014 8:38. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.