reklama

Tomáš Hudák, Docent, Heňo Fačkovec a ďalší na Žartoch bokom

Jediná pôvodná trnavská stand-up comedy show prichádza do kina Hviezda už so svojim desiatym vydaním. Žarty bokom predstavia opäť šesticu komikov, a to v stredu 27. apríla so začiatkom o 19:00.

Prečo prísť práve na Žarty bokom? Dôvodov je hneď niekoľko – vystúpenia sú bez zbytočných nadávok, v programe vystúpi viac účinkujúcich ako inde, nechýba vtipný hudobný sprievod Petra Letovanca, a to všetko za viac ako prívetivé vstupné v peknom prostredí kina Hviezda.

Na desiatom vydaní stand-up comedy show Žarty bokom vystúpia zo známych overených tvári Henrich Fačkovec, Milan Sedliak alias Docent, Miloš Bacigál a Miroslav Ardon. Svetovú premiéru tentoraz zažije Andrej Brník a premiéru u nás bude mať Tomáš Hudák, ktorého môžete poznať aj z rádia, či televízie.

Vstupenky si môžete kúpiť už v tejto chvíli na pokladni kina Hviezda.

Žarty bokom X.
streda 27. apríl
19:00
vstupné 4 €

Informácie o podujatí a podrobnosti o účinkujúcich nájdete na tejto adrese: www.facebook.com/events/215577862138125/

Podujatie organizuje občianske združenie Publikum.sk s podporou mediálnych partnerov Trnava-live.sk, TrnavskýHlas.sk, Mesto Trnava a časopis Atteliér.

zarty-bokom

Ulož ako PDF
Napísal 19. apríla 2016 7:31. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.