reklama

Obľúbená stand-up comedy show Žarty bokom je späť

Obľúbená stand-up comedy show Žarty bokom sa vracia so svojím tretím pokračovaním.

Originálne komediálne umenie účinkujúcich, ktorým nechýba odvaha, preveria v priestoroch ArtKlubu v stredu 27. novembra o 19.30 hodine.

Na pódiu predvedú divákom svoj vtip a nápad ostrieľané tváre amatérskych komikov predchádzajúcich vydaní Žarty bokom – Miro Ardon, Július Tamáš, Antonios Vlachou, Daniel Čistý a Michal Vítek.

Nielenže ide vždy o dobrú zábavu, ale podujatie taktiež vytvorí priestor pre talentovaných mladých komikov, ktorý si môžu počas tohto večera vyskúšať svoje schopnosti. Vstupné na celý večer je symbolické 1 euro.

Príďte sa zabaviť a svojím smiechom a potleskom podporiť mladé talenty.

Stand-up comedy show Žarty bokom pre vás pripravilo OZ Publikum.sk v spolupráci s mediálnymi partnermi mesto Trnava a trnava-live.sk

Udalosť:
facebook.com/events/197540577098211

Plagát:
Zarty_bokom_500px

Ulož ako PDF
Napísal 24. novembra 2013 23:31. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.