reklama

Prvé tohtoročné kolo trnavskej stand-up comedy šou Žarty bokom sľubuje výdatnú zábavu

Ani jeden z nich nepatrí medzi športové typy, no žiaden sa pred vystúpením nevyhne tvrdému tréningu, aby pred publikum vystúpili už vo vrcholnej forme. Reč je o šestici stand-upistov, naslovovzatých odborníkov (na niečo zaiste), ktorá vás v stredu 24. februára na obľúbenej komediálnej šou Žarty bokom prevedie cez bolestivé záchvaty smiechu.

Po krátkej odmlke sa vráti napohľad krehký Daniel Čistý, no vybavený bude novučičkým vystúpením, ktoré bude mať na pódiu kina Hviezda svoju premiéru. Hoc sa radí medzi intelektuálov, téma športy mu nie je vzdialená.

Nechal počuť, že raz bol na súťaži vo vzpieraní. Vzpieral sa všetkému, čo od neho požadovali, tak dokonale, že ani medailu si neprevzal.

Sekundovať mu bude závodný milovník Antonios Vlachou a aj vždy dobre naladený študent Miloš Bacigáľ, ktorý sa vo voľnom čase venuje futbalu. Síce len tomu virtuálnemu na hernej konzole, ale trnavské publikum mu to zaiste odpustí.

zarty-all

Z neďalekej Nitry sa k výberovej zostave pridá aj Henrich Fačkovec. Ako študent politológie vie, že v živote treba vo vedieť vo všeličom dobre korčuľovať, no smutne priznáva, že so svojimi nulovými skúsenosťami na ľade zostáva stále len amatérskym hokejistom.

resným opakom je mládenec Miroslav Ardon. Ten dobre vie svoj talent na kliky zúročiť, denne ich robí aj dvetisíc – raz jedným, raz druhým prstíkom o chrbát počítačovej myšky. A šesticu teoretikov športu uzatvára skutočný akademik, uznávaná kapacita humoru, Milan Sedliak alias Docent.

Na stand-up comedy šou platia rovnaké pravidlá ako na akomkoľvek zápase – tie najlepšie miesta sa minú vždy ako prvé, preto si neváhajte svoje miesto zaistiť v predpredaji. Vstupenky sa predávajú v pokladni kina Hviezda. Začiatok zápasu o vašu priazeň odpískame presne o 19.00.

Podujatie nájdete aj na Facebooku:
www.facebook.com/events/569093476579183

zarty-pl

Ulož ako PDF
Napísal 18. februára 2016 8:22. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.