reklama

V kine Hviezda sa uskutoční ďalšie pokračovanie obľúbenej Improligy

Súťaž v divadelnej improvizácii pod názvom Improliga sa koná túto stredu 21. októbra od 19:00 už tradične v kine Hviezda. Tentoraz sa predstaví minimálne päť tímov mladých komikov, ktorí sa v krátkych improvizovaných scénkach pokúsia zabaviť publikum. Zväčša sa im to darí viac ako dobre.

Zo starých známych tímov nebudú chýbať Pardon Madam v zložení Antonios Vlachov a Miro Ardon, silný Kapor na scéne zo Žiliny a študentská zostava Odletel nám dekel. Predstaví sa aj viacero nováčikov a prihlásiť sa môžete stále aj vy!

Registrácia tímov bude prebiehať pol hodinu pred začiatkom podujatia.

improliga
Po malej pauze sa opäť môžete tešiť na improvizačnú dvojicu v zložení Miroslav Ardon a Antonios Vlachou

Foto: Improliga v Trnave

Pravidlá Improligy sú jednoduché. Každý tým si vytiahne náhodnú tému, má tri minúty na prípravu a tri minúty na hranie. Cieľom je ukončiť scénku pointou, ale najmä zabaviť seba i divákov.

Hodnotiť jednotlivé vystúpenia bude porota vybraná spomedzí návštevníkov podujatia.

Improliga XV.
streda 21. októbra
19:00
vstupné 2 eurá

Podrobnosti o podujatí a jednotlivých tímoch nájdete na adrese:
www.facebook.com/events/567420500077998

impro-pl

Ulož ako PDF
Napísal 21. októbra 2015 0:21. Článok je zaradený do rubriky: Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.