reklama

Špeciálne vydanie divadelnej improvizácie Improliga v kine Hviezda

V stredu 5. októbra sa v kine Hviezda uskutoční tradičné podujatie venované divadelnej improvizácii – Improliga. Tentoraz so špeciálnym programom. Diváci aj tímy improvizátorov po prvýkrát okúsia nové hry a nové pravidlá, ktoré sa tešia obľube v zahraničí.

Začíname o 19:00. Registrácia účastníkov bude prebiehať od 18:30. Vstupné pre divákov je stále len 1 Euro!

Improliga sa v Trnave koná už tretí rok a stretáva sa s čoraz väčšou obľubou publika. Prídte sa aj vy zabaviť na nefalšovanej situačnej komike, ktorú pre vás vytvárajú ľudia ako ste vy sami. Skúsiť to môže naozaj každý. Stačí kúsok odvahy a zmysel pre humor. Pravidiel mnoho nemáme a sú veľmi jednoduché. Vytiahnete si tému, tri minúty sa pripravujete a rovnaký čas máte na samotnú improvizáciu.

Plagát

Improligu Špeciál organizuje OZ Publikum.sk s mediálnou podporou partnerov trnava-live.sk a mesto Trnava.

Informácie o Improlige nájdete aj na: http://www.facebook.com/Improliga

Event: http://www.facebook.com/event.php?eid=165008270247308

Improliga Špeciál
5. októbra od 19:00
kino Hviezda
vstupné 1 Euro

Ulož ako PDF
Napísal 27. septembra 2011 7:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.