reklama

Špeciálne vydanie divadelnej improvizácie Improliga v kine Hviezda

V stredu 5. októbra sa v kine Hviezda uskutoční tradičné podujatie venované divadelnej improvizácii – Improliga. Tentoraz so špeciálnym programom. Diváci aj tímy improvizátorov po prvýkrát okúsia nové hry a nové pravidlá, ktoré sa tešia obľube v zahraničí.

Začíname o 19:00. Registrácia účastníkov bude prebiehať od 18:30. Vstupné pre divákov je stále len 1 Euro!

Improliga sa v Trnave koná už tretí rok a stretáva sa s čoraz väčšou obľubou publika. Prídte sa aj vy zabaviť na nefalšovanej situačnej komike, ktorú pre vás vytvárajú ľudia ako ste vy sami. Skúsiť to môže naozaj každý. Stačí kúsok odvahy a zmysel pre humor. Pravidiel mnoho nemáme a sú veľmi jednoduché. Vytiahnete si tému, tri minúty sa pripravujete a rovnaký čas máte na samotnú improvizáciu.

Plagát

Improligu Špeciál organizuje OZ Publikum.sk s mediálnou podporou partnerov trnava-live.sk a mesto Trnava.

Informácie o Improlige nájdete aj na: http://www.facebook.com/Improliga

Event: http://www.facebook.com/event.php?eid=165008270247308

Improliga Špeciál
5. októbra od 19:00
kino Hviezda
vstupné 1 Euro

Ulož ako PDF
Napísal 27. septembra 2011 7:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.