reklama

Obľúbená Improliga už v stredu v kine Hviezda

Príďte sa s priateľmi odreagovať na 13. vydanie zábavnej šou Improliga. Šikovné tímy improvizátorov predvedú neopakovateľnú hru s dôvtipom na obľúbenom diváckom podujatí.

Diváci uvidia nielen ostrieľané tímy, ale aj talentovaných nováčikov. Improligu si môžete prísť vychutnať v stredu 8. októbra o 19.30 v kine Hviezda.

Improliga je súťaž v divadelnej improvizácii, v ktorej o priazeň publika súťažia dvoj- až troj- členné tímy mladých komikov. Tie si tesne pred vystúpením vyžrebujú tému, na ktorú musia počas troch minút improvizovať a vymyslieť krátky príbeh s pointou.

„Diváci sa môžu tešiť na nepredvídateľné nápady, neočakávané situácie a množstvo zábavy, ktoré improvizované scénky vždy sprevádzajú,“ hovorí PR manažérka OZ Publikum.sk Eva Kukurová.

Registrácia tímov do súťaže bude prebiehať od 19:00. Pre tímy je pripravené aj občerstvenie.

Lístky si diváci môžu kúpiť aj v predpredaji v kine Hviezda. Pokladňa je otvorená denne, vždy pol hodinu pred prvým predstavením. Vstupné na podujatie je 1,50 €.

Improligu v Trnave pripravuje OZ Publikum.sk (www.oz.publikum.sk) s podporou mediálnych partnerov trnava-live.sk a mesta Trnava.

Informácie o podujatí môžete nájsť na:
www.facebook.com/events/262423087214702

Všetky informácie o Improlige v Trnave môžete nájsť na:
www.facebook.com/ImproligaVTrnave

Plagát:
Improliga_13

Ulož ako PDF
Napísal 4. októbra 2014 8:54. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.