reklama

Obľúbená Improliga už v stredu v kine Hviezda

Príďte sa s priateľmi odreagovať na 13. vydanie zábavnej šou Improliga. Šikovné tímy improvizátorov predvedú neopakovateľnú hru s dôvtipom na obľúbenom diváckom podujatí.

Diváci uvidia nielen ostrieľané tímy, ale aj talentovaných nováčikov. Improligu si môžete prísť vychutnať v stredu 8. októbra o 19.30 v kine Hviezda.

Improliga je súťaž v divadelnej improvizácii, v ktorej o priazeň publika súťažia dvoj- až troj- členné tímy mladých komikov. Tie si tesne pred vystúpením vyžrebujú tému, na ktorú musia počas troch minút improvizovať a vymyslieť krátky príbeh s pointou.

„Diváci sa môžu tešiť na nepredvídateľné nápady, neočakávané situácie a množstvo zábavy, ktoré improvizované scénky vždy sprevádzajú,“ hovorí PR manažérka OZ Publikum.sk Eva Kukurová.

Registrácia tímov do súťaže bude prebiehať od 19:00. Pre tímy je pripravené aj občerstvenie.

Lístky si diváci môžu kúpiť aj v predpredaji v kine Hviezda. Pokladňa je otvorená denne, vždy pol hodinu pred prvým predstavením. Vstupné na podujatie je 1,50 €.

Improligu v Trnave pripravuje OZ Publikum.sk (www.oz.publikum.sk) s podporou mediálnych partnerov trnava-live.sk a mesta Trnava.

Informácie o podujatí môžete nájsť na:
www.facebook.com/events/262423087214702

Všetky informácie o Improlige v Trnave môžete nájsť na:
www.facebook.com/ImproligaVTrnave

Plagát:
Improliga_13

Ulož ako PDF
Napísal 4. októbra 2014 8:54. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.