reklama

V Art Klube bude verejná diskusia o budúcnosti kina Hviezda

Kino Svet je podujatím o klasickom jednosálovom kine. Prvým bodom programu je projekcia rovnomenného dokumentárneho filmu mladého slovenského filmára Mareka Janičíka za jeho osobnej účasti.

Nasledovať bude diskusia o budúcnosti kina Hviezda. Zúčastnia sa jej zástupcovia samotného kina i mesta Trnava.

Preto ak chcete vidieť veľmi zaujímavý dokument, a záleží vám aj na budúcnosti kina Hviezda, ktoré je pre kultúrny život mesta nesmierne dôležité, neváhajte a príďte.

Podujatie sa uskutoční v stredu 28. novembra. Vstup je zadarmo, začiatok je o 20. hodine v ArtKlube na Hlavnej ulici 17.

Film Kino Svet rozpráva príbeh malého kina v dedinke Očová pri Zvolene, ktoré tento rok ako posledné dedinské kino na Slovensku zaniklo pre digitalizáciu.

Kino Hviezda ju už má úspešne za sebou, ale aj tak je jeho budúcnosť stále neistá

Mesto na základe zlých hospodárskych výsledkov uvažuje nad alternatívou prenájmu kina súkromnému prevádzkovateľovi.
Na zlepšenie finančného hospodárenia ponechala majetková komisia Správe kultúrnych a športových zariadení čas do jesene budúceho roka.

Po rekonštrukcii sa v priestoroch kina okrem premietania filmov usporadúvajú koncerty, divadelné vystúpenia, spoločenské podujatia alebo prednášky.

PLAGÁT:

Ulož ako PDF
Napísal 26. novembra 2012 23:57. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V Art Klube bude verejná diskusia o budúcnosti kina Hviezda”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.