reklama

Verejná diskusia s kandidátmi na trnavského primátora bude v pondelok 5. novembra

V pondelok 5. novembra 2018 od 17.30 h budú diskutovať ôsmi kandidáti na primátora mesta Trnava v priestoroch hotela Holiday Inn. Verejnú diskusiu organizujú spoločne týždenník MY Trnavské noviny, Slovenský syndikát novinárov v Trnave a portál trnava-live.sk.

Ide v poradí už o tretiu verejnú diskusiu s kandidátmi na primátora organizovanú trnavskými novinármi. Premiérovo sa uskutočnila v roku 2010 v sále hotela Holiday Inn, o štyri neskôr prebehla diskusia v Kine Hviezda.

Účasť na podujatí potvrdilo všetkých osem kandidátov – Peter Bročka, Marián Galbavý, Rastislav Mráz, Peter Ondrejka, Vanesa Šteinerová, Peter Tomeček, Igor Válek a Stanislav Žigmund.


Po ôsmich rokoch sa verejná diskusia vráti do priestorov hotela Holiday Inn, kde zažila svoju premiéru

“Veríme, že stretnutie so všetkými kandidátmi pomôže voličom v rozhodovaní, ktorému z kandidátov na primátora dať svoj hlas,” uviedla za organizátorov predsedníčka trnavskej organizácie Slovenského syndikátu novinárov Dáša Ondrušková.

Moderátorkou večera bude šéfredaktorka týždenníka MY Trnavské noviny Lenka Štepáneková.

Pre záujemcov o sledovanie diskusie priamo na mieste bude k dispozícii viac ako 200 miest na sedenie. Vstup je voľný.

Diskusia bude vysielaná naživo aj na internete, kompletný záznam zverejní portál trnava-live.sk, rovnako aj mytrnava.sme.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 29. októbra 2018 8:19. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Verejná diskusia s kandidátmi na trnavského primátora bude v pondelok 5. novembra”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.