reklama

VIDEO: Pozrite si kompletný záznam z verejnej diskusie kandidátov na primátora Trnavy

V pondelok 5. novembra 2018 sa uskutočnila v kongresovej sále verejná diskusia s kandidátmi na primátora Trnavy. Podujatie zorganizovali spoločne týždenník MY Trnavské noviny, Slovenský syndikát novinárov v Trnave a portál trnava-live.sk

Išlo v poradí už o tretiu verejnú diskusiu s kandidátmi na primátora organizovanú trnavskými novinármi.

Premiérovo sa takéto podujatie uskutočnilo v roku 2010 v Holiday Inn, o štyri roky neskôr prebehla diskusia v Kine Hviezda.

Kompletný záznam verejnej diskusie:

Pozvanie prijali všetci siedmi uchádzači o primátorský post – Peter Bročka, Marián Galbavý, Rastislav Mráz, Peter Ondrejka, Vanesa Šteinerová, Peter Tomeček a Igor Válek.

Moderátorkou večera, ktorý trval dve hodiny, bola šéfredaktorka Trnavských novín Lenka Štepáneková.

Priamo v sále sledovalo rozhovory s kandidátmi približne 200 Trnavčanov, diskusia bola prenášaná naživo aj na Facebooku a YouTube.

FOTOGALÉRIA:

Ulož ako PDF
Napísal 6. novembra 2018 7:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, KOMUNÁLNE VOĽBY 2018, Trnava, Videoarchív. RSS 2.0.


INZERCIA

88 komentárov pre “VIDEO: Pozrite si kompletný záznam z verejnej diskusie kandidátov na primátora Trnavy”

 1. 1
  závislák says:

  V debate nám pseudo nezávislý kandidát Brok zabudol vyargumentovať pojem nezávislosť. Čo to vlastne znamená v praxi. Napr. že pracujem roky pre zlodejskú stranu Smer, moji kandidáti kupujú vagóny od HZDS, kandidátka Cabanová kandidovala v minulosti za stranu môjho terajšieho nepriateľa Pobieckého, ktorý má okiadza aj s Mrázom.
  http://www.pobiecky.sk/obvod2.htm
  Krabice hýbte sa. Sprostí voliči to spapajú.
  To mi ale nevadí hlavne že budú kšefty so školou na Limbovej, ktorú sme im chceli za facku predať, lebo aj Pekarčíkove deti tam chodia atd atd
  Hlavne ma zvoľte lebo tú nútenú správu nebudete mať.

  • 1.1
   adela says:

   Takže stranícka kandidátka Cabanová kandidovala za Pobieckeho a podporovala ho. To je ten čo pumpoval TAVOS a Broko za 4 roky s tým zbabelo nič neurobil. Vtedy totiž Stanko chcel za facku predať práve Limbovú Cabanovej a spol. s obrovským areálom. Vďaka skutočne nezávislým im to vtedy nevyšlo tak teraz presedlala na nové kone.
   Teraz je samozrejme nezávislá aby sme nezabudli.

   • 1.1.1
    Cabanová says:

    Čo sa tu ja o sebe nedozviem :-)))
    Rada s Vami pokecám naživo. Zdá sa , že viete o mne viac ako ja sama.

    • 1.1.1.1
     Občan says:

     Prečo by sme sa mali s Vami zrazu teraz vykecávať ? 4 roky sme o Vás nepočuli ani Vás nevideli, kvôli čomu Vás máme voliť ? Že Vám to nevyšlo so Saskou a s Pobieckým ?

    • 1.1.1.2
     učiteľ says:

     Niekedy ste sa verejne dištancovali od toho že vaši šéfovia zo SaS za ktorých ste kandidovali boli riadený istým Kočnerom a ďalší z OĽaNO s ním trávil hodiny v priateľských debatách. Následne ste sa spojili s pumpárom TAVOSU
     Teraz je zaujímavé že tí istí Kočnerovi kamoši podporujú istého bývalého dlhoročného zamestnanca Smeru.
     To komu chcete povedať že ste nezávislá ?
     Len tomu čo papá seno alebo trčí celé dni na fejsbúku.

    • 1.1.1.3
     môj kraj says:

     Máte tam na kandidátke aj kámoša kandidáta Krajča, ktorého manželka pracovala v redakcii VUC , “Rodný môj kraj” pre súdruha Mikuša.
     A hádajme kto bol jej šéf – istý Gabo Kopúnek.
     Toto je akože nezávislý kandidát LT. Si robíš srandu Gabika aj celé politbyro ?
     Si myslíte že všetci Trnavčania sú takí sprostí ako ste vy múdri ?
     Fúzak daj voľačo k tomu. Kopúnkov kôň v tíme Lepšia sekta.
     To si vyberal na castingu ty Fúzak ? To je fakt sila…
     Šujan nech to dá na FB aby brovce vedeli.
     Daj bonmot.

     • 1.1.1.3.1

      Dobrý deň pán “môj kraj”.

      Nesledujem tieto bezpredmetné diskusie, ale bolo mi povedané, že ma tu niekto spomína.
      Áno moja manželka pracuje na VÚC (aktuálne na materskej dovolenke). Je grafička a mala na starosti grafickú podobu časopisu “rodný môj kraj”. Neviem, čo týmto tvrdením ale chcete povedať? že radšej má byť nezamestnaná? čo sa týka Mikuša, tak moja manželka je zo Zlatých Moraviec a pokiaľ tam do práce nenastúpila, tak ani nevedela doslova – čo to ten Mikuš je. Ako v každej práci, tak aj v tejto mala nadriadených a v tomto prípade to nebol pán Kopúnek, ale pán Štaffa. Neviem, čo má práca mojej manželky s tým, či som alebo nie som nezávislý kandidát. To len dávam na pravú mieru fakty. Ak máte niečo proti mne, kľudne mi môžete napísať, mailovať, zatelefonovať, dokonca sa môžete so mnou aj stretnúť. To čo si ale neželám je to aby ste nejakým spôsobom špinili meno mojej manželky, moje meno, alebo mojej rodiny. ďakujem

      • 1.1.1.3.1.1
       plačko says:

       Mr Krajčo to že si sa pridal k takým ľuďom ako Fúzak a spol znamená že schvaľuješ všetko to čo tu za posledných 5 rokov tento demokrat napísal o iných desiatkach ľudí , páči sa ti jeho štýl ako ich úrážal.
       Je tvoja dobrovoľná voľba že si sa k nemu a ostatným hulvátom na FB a sociálnych sieťach pridal.
       Začínaš ti asi docvakávať že ti to nebolo treba, žiaľ neskoro.
       Čo si chcel to máš. Teraz neplač.

       • 1.1.1.3.1.1.1
        Marcel Krajčo says:

        Kedy si ma videl plakať? Ja som v prvom rade nezávislý kandidát. Ja nezodpovedám za nikoho, iba za seba. Pridal som sa k Peťovi Bročkovi, lebo mu verím, zostavili sme spoločný program, ale vždy sa budem rozhodovať sám za seba. Jediný plačko si tu ty, bez odvahy sa podpísať.

     • 1.1.1.3.2
      Natália Krajčo says:

      Pán “môj kraj” veľmi ste ma pobavili svojím výrokom. Pán Mikúš sa s takými “podradnými úradnikmi” ako som ja, ani nebavil. Za svoje ročné pôsobenie pod vedením pána Mikuša so mnou neprehodil ani jednu vetu, maximálne sa mi tak pozdravil, keď som sa objavila na jeho sekretariáte. Pána Kopúnka som nikdy v živote nestretla. Ako ste si iste zistili pracovala som tam aj naďalej po voľbách kedy na post župana nastúpil pán Viskupič. Som obyčajný zamestnanec úradu a nie politický nominant.
      Z tohto mi vyplýva že vaša konšpiračná teória vám nejako nevychádza.

      • 1.1.1.3.2.1
       Fero says:

       Vy ste bola šéfredaktorka časopisu Rodný môj kraj tak tu netrepte také srandy akože Vy nikoho nepoznáte ani ste nikoho nevidela. Nad Vami predsa bola redakčná rada, ktorá schvaľuje, jej členmi boli vicežupani a iní zamestnanci. A šéfredaktor je zase zodpovedný za obsah a team novinárov. A naviac to posledné číslo z novembra 2017 bolo svojim obsahom porušením volebného moratória pred voľbami do VÚC a bolo podaných niekoľko podnetov na prešetrenie porušenia. To bola VAŠA práca ako šéfredaktorky !!!! Vy ste mala dbať na dodržiavanie zákona !!!!
       A pán Viskupič hneď po nástupe tento časopis zrušil a označil ho za žumpu žurnalistiky.

       • 1.1.1.3.2.1.1
        • 1.1.1.3.2.1.1.1
         Marcel Krajčo says:

         Neviem prečo sa tu ľudia nepodpisujú. Hanbíte sa za svoje meno? alebo aby vás ľudia identifikovali s drístami čo tu píšete? Moja manželka je grafička. Dávala dokopy tie noviny aby mohli isť do tlače. Za celú dobu ako ich robila, tak sa jej podarilo jeden jediný krát spraviť dvojstránku poďla vlastného uváženia. Bola to dvojstránka o stredných školách. Do práce na úrade bola prijatá nato aby sa starala o sociálne siete a keďže odtiaľ zrovna odišiel ppredchádzajúci šefredaktor, tak jej to rovno pripadlo. Len prebrala to čo sa už vydávalo. Obsah ktorým sa časopis a jeho forma bola vymslená dávno predtým než tam Natália začala pracovať. Neviem či si myslíte že ten časopis robilo celé oddelenie, s desiatkami novinárov- to je vaša naivná predstava. Realita je taká, že každé číslo malo svoju formu do ktorej jednotlivé oddelenia posielali obsah. Natália to len dala do určitej grafickej podoby a zadala tlačiarňam. Keď pán Viskupič zrušil tento časopis, tak sa potešila, veď preto ho asi ak volila. Čo sa týka prečo to robila, tak ja neviem či vy chodíte do práce alebo len celý deň vypisujete na internet bludy, ale reálne v práci to chodí tak že čo vám povie v práci nadriadený a je to vo vašich schopnostiach tak to aj spravíte, inak vás vyhodia.

  • 1.2
   MiRo says:

   Všetkým nám je jasné, od koho je pán Bročka nezávislý:

   https://www.transparentneucty.sk/#/ucet/SK5009000000005143893777

   Kaviarnici, sirupári, cyklolobby…

   K City Aréne bol dva roky ticho, lenže sa nedohodol s Poórom, tak ju napadol. Súd prehral a prehĺta to ťažko, preto bude pokračovať a platiť trovy z peňazí nás všetkých aj naďalej…

 2. 2
  miro says:

  Ten spolok lepšia Trnava je prešpikovaný veľmi závislými postavičkami.
  Nie ďakujem týchto nevolíme.

 3. 3
  Motív says:

  Okolo tej školy to dosť často smrdelo.
  Motivácie, väzby, prepojenia, predaje pod cenu, mestské investície do nej, atď… V malom meste to nemá kto zisťovať.

 4. 4
  benetton says:

  Vsak uz vydrzte do soboty, kto ma tieto vase bolsevicke zvratky citat.
  Pravda vyjde najavo, mamut za zapise do analov s rekordnym ziskom, poor sa vyserie na bohemians a nadalej bude podporovat trnavske talenty z gruzinska a iranu. Len majte trpezlivost.

 5. 5
  gabyka says:

  Biznis model LT Cabanová /BESST – úloha získať zmenu ÚP ktorá neprešla 9.10. a šup stavať bytíky.
  https://www.trnava-live.sk/2018/10/09/poslanci-nesuhlasili-s-umiestnenim-dvoch-kaviarni-v-parku-janka-krala-zamietli-aj-dalsie-zmeny-v-uzemnom-plane/

  http://orsr.sk/vypis.asp?ID=158236&SID=7&P=1

  vlastník pozemku Hirner jej spoločník
  https://kataster.skgeodesy.sk/EsknBo/Bo.svc/GeneratePrf?prfNumber=13105&cadastralUnitCode=864790&outputType=pdf

  Aký je vlastne rozdiel medzi praktikami Smeru a tzv Lepšej Trnavy ? Žiadny !
  Potom ešte nejaké bufety pre kamošov do Staničáku – a je to.

  • 5.1
   Toto says:

   Gabyka, pekne a len tak ďalej.
   Keď nemáme investigatívnych novinárov, treba aj takto poukazovať na trnavskú realitu.

   • 5.1.1
    gabyka says:

    Žiaľ to je realita.
    Nevyšlo to po linke Pobiecky Stanko prešlo sa na variantu B Bročka Pekarčík.
    Preto sa ide nezávislo kandidovať.
    Já som nechcela kúpiť ZŠ Limbovú ani som nežiadala o zmenu UP na výstavbu bytov ale táto podnikateľka..

   • 5.1.2
    news says:

    toto,akoze nemame investigativnych novinarov?Pozri si na youtube videa Martina Dana z posledneho tyzdna.Ma tam dost rozsiahle videa prave o komunalnych volbach a venuje sa hlavne ‘nezavislym´ kandidatom,ich sponzorom a predvolebnym prieskumom.

  • 5.2
   taraj says:

   Je rozdiel v tom,že ona si to normálne oficiálne požiadala a bolo jej to zamietnuté.Narozdiel od špinavého čašníka,ktorý len kradol a kradol…Tak sa tu nestrapnuj.

  • 5.3
   Palko says:

   Este doplnim, ze kandidat za LT Vojtech H. je v Besst zastupca pre zakladne zdroje. Je to v kontaktoch na skolskom webe.

 6. 6
  Tim says:

  Je priam až dojemné, ako väčšine kandidátov na primátora leží na srdci osud Modranky. Prvý tu začal loviť kandidát Mráz, viacerí ďaľší, keď pochopili, o čo sa Mráz snaží, … tak sa snažia tiež.

  Pomaly to vyzerá, ako keby Modranka nikdy ani poslanca nemala a obyvatelia si nemohli samy za ten zlý prístup do/z Trnavy a veci iné nedomyslené …

 7. 7
  Peter Klimo says:

  Najvacsim prekvapenim tohtorocnych volieb je neucast hlavneho favorita Nahodovca Hyneka. Prekvapenie je o to vacsie ze ho udajne ociti svedkovia pred lokalnou samoobsluhou videli zbierat podpisy

  Je ale vcelku mozne ze sa setri na prezidenta.
  V kazdom pripade ho nas vocca nepozna a nema s nim nic spolocne, Hynek fujky fujky, kdezeeeee, extremizmus bleee..

  https://m.smedata.sk/api-media/media/image/sme/0/20/2098860/2098860_1200x.jpeg?rev=3

 8. 8
  milan says:

  Hlavný favorit č.2 neprišiel do TA 3 lebo od pól pátej po zastupiteľstve dostal náhle osýpky a nemohol naštartovať Peciarovú kolobežku. Bál sa aj že v hlavnom meste Prešporku zablúdzi, lebo tam bol len raz s tým Fúzakem vybaviť tu autostrádu za Linčanskú. Od tedy nebol nikdze iba na Viskupičovej streche.

  • 8.1
   Karol says:

   Myslím si, že Jofo Viskupič je úplne v pohode, taký aký bol predtým je i teraz, chlap do koča aj do voza, správny Trnavčan. Žiaľ, akurát v pánovi aktuálnom primátorovi sa Jofo zmýlil, neodhadol dobre jeho pravý charakter. Možno si myslí, že mu primátorova imaginárna podpora cez FB pomohla, ale bol by sa stal županom aj bez pána “vševedka”. Určite však pri svojej inteligencii raz príde na to, kto je Bročka a o čo mu celý čas išlo aj ide. To že sa už nedokáže pozrieť do očí ľuďom face to face hraničí s patologiou….žiaľ ku škode nás všetkých.

   • 8.1.1
    charles says:

    Jofo je v pohode za 12 mesiacov nič konkrétne neurobil a teda ani nepokazil.
    Ešte vydržať 4 roky v nečinnosti a je to.

    • 8.1.1.1
     Karol says:

     No, myslím, že určité parciálne zmeny v činnosti VÚC sú už zjavné, treba Jofovi dať čas nech sa prejaví a uskutoční svoju víziu práce a fungovania VÚC. Aspoň to nebude odtrhnuté od reality ako niektoré kontraproduktívne činnosti na radnici. Dobre to povedal p.Galbavý v diskusii…je to tam niekedy ako v rozprávke Pat a Mat. Ale aj tak to mne osobne pripomína skôr tú rozprávku o cisárových nových šatách…

  • 8.2
   agent says:

   Hlavný dôvod že neprišiel je tento
   https://www.facebook.com/brockatt/photos/p.2101418036737755/2101418036737755/?type=3&theater

   Údajne zhltol ten alobal volakde pri Triblavine.

 9. 9
  Taraj netaraj says:

  Taraj,
  trochu nám tu natáraj, koľko peňazí ste tam naládovali. Určite to vieš.

 10. 10
  Taraj says:

  Fetuješ? Sa nevieš podpísať? To si iná diagnóza. .D

  • 10.1
   Tarajovi. says:

   Si vykoľajený z hlasovania 20 poslancov o zrušení súdneho sporu?
   Chlapče, chápem ťa. Strašne ťa to musí srať. No a ty sa ako vlastne podpisuješ?

   • 10.1.1
    Tomas says:

    Poslanci hlasovali o uzneseni nie o zruseni sudneho sporu. Inac bolo zaujimave ze nikdy v historii poslanci o sudnych sporoch a zalobach nerozhodovali ale teraz kazdy otom rozprava. Tiez by bolo zaujimave si pustit zaznam kde pan Galbavy rozprava uplne inac na jednom zastupitelstve a ako rozprava teraz , nech si kazdy spravi obraz sam.

    • 10.1.1.1
     Marko says:

     Poslanci hlasovali o uzneseni a to je uz platne – je vykonne. A uznesenie hovori, ze MZ nesuhlasi s pokracovanim sudneho sporu. Takze hlasovali prakticky o zastaveni a nepokracovani sudneho sporu.

  • 10.2
   jojo says:

   Taraj, a ty sa kedy konecne podpises? Nech budes odmeneny od Najvacsieho za tvoju podporu. Tych tvojich nickov co uz si tu ty mal… si neprehliadnutelny tak bacha.

   • 10.2.1
    Core says:

    Taraj je Lukas z Bieleho Kostola :D

    • 10.2.1.1
     Rono says:

     Ked je z BK tak nemoze v TT hlasovat tak naco by tu agitoval ?

     • 10.2.1.1.1
      Taraj says:

      Keď má človek iný názor, tak si platený od Brocku.Alebo ta budú lustrovat a zisťovať kto si.Som z Trnavy,ale to je jedno.Po voľbách si povieme viac.

      • 10.2.1.1.1.1
       Maja says:

       Taraj a čo tu stváraš celé dni Ty? Veď všetkých tu urážaš a nadávaš do kopúnkovcov, poorovcov,… a tiež len máme iný názor :-)
       a ešte tá Tvoja schýza kde hneď vidíš pod koľkými menami tu každý vypisuje..

 11. 11
  Fedor says:

  Zaujímalo by ma, či aj v debate na TA3 sa kandidáti na primátora vzbúria proti neprávosti a nedemokracii, že neboli pozvaní všetci kandidáti na primátora ako tomu na prvej diskusii v Malom Berlíne. A čuduj sa svete naši pokrytci a farizeji, nabehli všetci a bez rečí. Čakal som charakternosť a konzistenciu, ale nič z toho sa nekonalo. Na druhej strane, som to ani nečakal, takže ma nemalo čo prekvapiť.

 12. 12
  Taraj says:

  Kde má Mráz pokoru??Faloš je faloš. Už neutekal aj s Valokom za Ondrejkom a spol.Jojo neber lieky,tak bacha.

  • 12.1
   ahaho says:

   A Bročka má kde pokoru???
   * to ako sa arogantne a priam povýšenecky správa k zamestnancom. Odchod kvalitných ľudí z úradu je obrovský a ani sa im nečudujem. A problém je zohnať za nich náhradu.
   * to ako sa arogantne správa aj na zastupiteľstve? Keď nedokáže priamo reagovať na veci a neustále sa odvoláva na písomné stanoviská?
   * to ako spokojne ignoruje akcie, na ktoré bol pozvaný a vopred svoju prítomnosť potvrdil a nakoniec neprišiel a nemal ani takú slušnosť, aby sa ospravedlnil
   * to ako sa arogantne správa na mestských radách, z ktorých s prehľadom odchádza
   * to, že nedokáže mesto zastupovať na náročnejších rokovaniach k štátnym orgánom
   * to, že koná vo veciach, ktoré mesto ženú do finančných problémov ( City Arena, pomaly vyčerpaná rezerva mesta, ktorá sa tvorila niekoľko rokov a mesto ju vyčerpá na funny eventy)?
   * to, že arogantne a klamlivo voči aj svojim voličom vymenil vedúcich odborov (hoci väčšinou odišli samy) a na ich miesta dosadil ľudí, ktorí poberajú zmluvné platy, násobne vyššie ako ich predchodcovia. Bývalého hlavného architekta akože “vyhodil” a následne ho zamestná a umiestni do kancelárie vedľa seba a hádajte za aký plat?

   Tomuto pánovi chýba pokora a elementárna slušnosť!
   Ale jeho voličom postačuje, že ide na brigádu (hoci by mal byť služobne niekde inde), kvantum rôznych zážitkových akcií (som úplne za ne a chodím aj ja – ale je to na úkor toho, že mesto si ukrajuje financie na investície, ktoré sú za posledné roky úplne mizivé). Krásne fotečky z brigád, z bicykla, zo striech..To je ozaj toto, čo ľuďom postačuje???

   • 12.1.1
    pravda pravduca says:

    ..tak toto si vystihol a vsetci okolo neho to dobre vedia aka je realita, to len tu par tarajov muti vodu a odvadza pozornost..

   • 12.1.2
    taraj says:

    Väčšie bludy som ani nečítal..Ale prepáč čítal u Kopúnka,ktorý klame až sa práši…No daj nám plat bývalého hlavného architekta,keď mu závidíš.Je to odborník a je vecou primátora ako si vyrieši personálne zmeny.Nemeň stále mená,už to fakt úbohé.To sa fakt nevieš podpisovať jedným?

    • 12.1.2.1
     Tarajovi. says:

     Už sme zase chceli vyhlásiť poruchu. To nám kameň zo srdca odpadol. Taraj sa nestratil. Je tu.
     Asi trochu dlhšie pripravoval písomné stanovisko 🕵️ 🙊.

    • 12.1.2.2
     Tarajovi. says:

     Ešte niečo:
     Taraj, fakt by si mal ísť špecialistovi. Všade vidíš jednu alebo dve osoby, a to je skutočne na vyšetrenie. Možno aj na dlhodobú liečbu.
     Ale keď do soboty ešte vydržíš, potom budeš mať dosť času.

     • 12.1.2.2.1
      taraj says:

      Dementko ja vydržím,ale som zvedavý koľko mien tu ostane po novom roku…D

      • 12.1.2.2.1.1
       Tarajovi. says:

       Neboj, ty si a zostaneš dostatočne známy. Jednoznačne ťa identifikujú tvoje jedovaté príspevky, insitná obhajoba Jeho veličenstva, obmedzený vízus reality a klapky na očiach, hľadanie nepriateľa za každú cenu, rozdeľovnie ľudí, neochota vnímať iné názory, chrlenie ohňa a síry okolo seba, urážky, …
       Stopa, ktorú si vryl aj do tejto anonymnej debaty bude nezmazateľná. Pred tebou sa tu normálne diskutovalo.
       Veľkým spúšťčom zlej atmosféry na tejto anonymnej diskusii boli tvoje urážlivé príspevky a hádzanie všetkých iných názorov do jedného vreca. Potom sa niet čo čudovať, kam diskusia smerovala.
       Bude len dobré, keď všetky príspevky budú v budúcnosti len od registrovaných prispievateľov. Mne to žily trhať nebude a tebe namiesto troch displejov na pracovisku budú stačiť aj dva.

       • 12.1.2.2.1.1.1
        Tomas says:

        Takato diskusia je tu uz par rokov , jedine ze by si sa pred par tyzdnami prebral s komy, ako aj Gabo ktory sa nejak rozbehol ked prisli znova peniazky na tvorbu jeho paskvilu. Inac stale je neznamy jeho zdroj penazi za ktore ho publikuje a este aj distribuuje po celej trnave. Jedno cislo vychadza na slusnu sumu tak kde ju zobral?

        • 12.1.2.2.1.1.1.1
         Taraj says:

         Kopunek sa nám prebral pred voľbami bombovými článkami. Dostal tučnú sumu ako investíciu do svojho hnoja Bez REšpektu.Ale kto je ten utajený sponzor?Smrdí to Naftou Gbely? Aj Pravda o Trnave sa nám rozbehla.Vzájomne sa dopĺňajú. Už Pejkovic prispieva a všetko je len náhoda. …D

         • 12.1.2.2.1.1.1.1.1
          jozef says:

          Ako Kopunek píše teraz, presne tak písal p. Bročka na firmy a mesto pred minulými voľbami, zobral si neplatené voľno a skúmal koho napadnúť, všetci boli zlodeji firmy aj mesto, takže takto

          • 12.1.2.2.1.1.1.1.1.1
           Gabko says:

           Ano Brocka pisal jak vyraste v jame velke kasino a podobne blbosti? Vidis tak nejake kasino? Planuje sa tam nieco take? Myslim ze nie. Tomuto cloveku ma niekto verit?

         • 12.1.2.2.1.1.1.1.2
          LL.M. says:

          Nič nie je náhoda. Bročkova kampaň pred minulými voľbami, ako aj teraz je jedna veľká bublina. Po minulých voľbách jeden politológ povedal že v Bročkovom prípade nie je čo hodnotiť a spraviť odpočet jeho sľubov, lebo on nič nesľúbil verejne. Že nasľuboval svojím prívržencom sa služby spojených s voľbami veľa čo sa mu mnohokrát nedarilo splniť. Boli z toho rôzne nedorozumenia a ne transparentné zadávané zákazok. To čo píše Kopúnek alebo Pejkovič je podstatné či je to pravda alebo lož. V Bročkových prípadoch na čo poukazoval v minulosti boli lži čo sa týkali firiem a čo sa týkalo mesta s radosťou v tom pokračoval , keďže to bolo finančne veľmi výhodné pre učastníkov dohôd. 880 tisíc je ale suma z ktorej sa dalo spraviť veľa hihihi-hahaha, alebo pomôcť dôchodcom. Takže pouvažuj čo s tým urobíš.

        • 12.1.2.2.1.1.1.2
         Tarajovi. says:

         Z kómy som sa neprebral. To že tento štýl diskusie tu je pár rokov, to je pravda.
         To len pán “taraj” zmenil meno. Štýl mu ostal. Semienko, ktoré v tejto diskusii zasadil pred pár rokmi pod iným menom sa tu ujalo a vyrástol tu z neho veľký boľševník. Niet sa čomu čudovať, že takáto cudzorodá invázna rastlina musí preč.

         • 12.1.2.2.1.1.1.2.1
          Taraj says:

          Ne ty si preberaný z komy ako Kopunik. Môžeš mu ísť písať články do jeho hnoja.Inak máš pekné meno Tarajovi…Som veľmi zvedavý či si ho dáš aj po novom roku.Píšeš krásne básne. …D

          • 12.1.2.2.1.1.1.2.1.1
           ada says:

           ach tarajko🙄 ty tu tie tvoje mena striedas uz par rokov a keby si si ich ratal, asi by aj teba sameho prekotilo z toho mnozstva..len aku zabavku si najdes ked sa tu tie komentare vypnu (tak som pocula) po volbach..

          • 12.1.2.2.1.1.1.2.1.2
           Tarajovi. says:

           Príspevok pod menom “tarajovi.” znamená len toľko, že je adresovaný skutočnému tarajovi. Čiže tebe, keď sa tak podpisuješ.
           Svojej diagnózy sa úporne držíš, keď všade vidíš väzby na jedinú osobu. Špecialista po dvoch troch otázkach zistí tvoju Dg. Táto diagnóza je klasifikovaná a má aj svoj číselný kód.
           Aby si bol spokojný, už na teba nebudem reagovať. Akceptujem tvoju Dg. 💉

          • 12.1.2.2.1.1.1.2.1.3
           Dg says:

           Mohlo by sa jednať o nasledovnú Dg:
           F22.0 Bludová porucha

          • 12.1.2.2.1.1.1.2.1.4
           Kamil says:

           No…
           Dg F22.0 je charakterizovaná rozvojom izolovaného bludu alebo sústavy nadväzujúcich bludov, ktoré zvyčajne perzistujú, niekedy až celoživotne.

           Brrr, zle sa to číta.

 13. 13
  Kovbojsko says:

  Kovbojské dobrodružné ťaženie jedného indivídua musela zastaviť až trojpätinová väčšina poslancov. Aj to až na druhý raz.
  Čo ten chlap vlastne v hlave šrotuje? Ešteže zákony myslia aj na takéto extrémne stavy.

 14. 14
  Tráva says:

  Kovboji patria do prérie.
  V Trnave po tomto volebnom období ostalo dosť lokalít typu préria. Napríklad Kalvária, Agátka, sídliskové prérie neuvádzam. Kovboji, ktorí vzišli z týchto prérií by mali opäť nasadnúť na svoje tátoše (kosačky) a vrátiť sa naspäť do svojich lovíšť, chýbajú tam. Ich kovbojské maniere používané na miestach mimo prérií škodia dokonca aj samotným prériám.

  • 14.1
   firhang says:

   Prepac, ale povedat, ze na sidliskach zostali prerie je pekna chobotina. Tolko vnutroblokov, co sa zrevitalizovalo za Brocku, neopravilo mesto 20 rokov dozadu.

   • 14.1.1
    Bohuš says:

    Prosím Ťa môžeš dať, ktoré konkrétne vnutrobloky to sú ? Lebo napríklad po celej Hospodárskej až po Trstínsku cestu tu 27 rokov nikto ani nekýchol, stav detských ihrísk je tu ešte od roku 1963 ako v tých vnútorných tak aj vonkajších blokoch, miestami to pripomína svet bez ľudí po 100 rokoch. Fakt jedna katastrofa.

 15. 15
  Aby bolo jasné says:

  Revitalizovali sa, OK.
  Ale priebežná údržba spojená s nekosením z nich dočasne robila zarastené prérie. A toto vie potvrdiť hocikto kto tam býva.

  • 15.1
   Tomas says:

   Neklam ja byvam na zatvore, ziadna preria tu neni. Najvacsi problem bol tuto jar ked stajkovala fcc , inac boli len nedostatky ked aj stefe nieco dobre nepokosili alebo na niektore casti zabudli. Stacilo dat odkaz na OPS a dorobili to , jedine miesto kde sa najviac ktomu plakalo bolo tu. Ja tu zijem uz 36 rokov a zazil som roky kde sa nato totalne sralo a to aj na centrum ktore je teraz top. Dufam ze mesto prejde na mestsku firmu a bude vsade tak kosit jak v centre. Mna tesi ze sa porobilo dost ihrisk pre deti aj pre skoly ale zas niesom snilek ze tu budu vsade anglicke travniky hlavne ked v lete je vsade len pust okrem tych ktore su zavlazovane.

   • 15.1.1
    Ale no... says:

    Hovoríme o vegetačnom období, nie o tom čo je teraz.
    Asi si nebol na Kalvárii, na Spartakovskej, hocikde na Družbe, … no a to som videl zase ja a veľa iných ľudí.

   • 15.1.2
    Otazka says:

    Tomas,
    si si istý, že bývaš na Zátvore?
    Nie je to Kopánka?

 16. 16
  kráľ Snko says:

  Prívlastok kráľ Slnko si vyslúžil francúzsky panovník Ľudovít XIV.,Všetci mali žiť presne podľa vytýčených spoločenských predpisov. Sám seba postavil do pozície centrálneho bodu, okolo ktorého sa pohyboval život celého štátu.
  Jednou z noviniek bolo, že Ľudovít XIV. zahrnul do dvorného ceremoniálu aj vykonávanie kráľovskej potreby. Králi si tak zvykli faire leur trône de leur chaire percée ̶ držať audiencie počas „trónovania“. Najbližších členov svojej rodiny bez zábran prijímal sediac na nočníku.
  Takto sa stali aj najintímnejšie záležitosti kráľa Slnka predmetom verejného, resp. šľachtického záujmu. Aj tou najmenšou úlohou na dvore boli poverení „prisluhovači“, často šľachtici, ktorí mali presne stanovené povinnosti. V najlepších časoch bolo privilégium mať dohľad nad nočníkom – brevet d´entrée

  Toto bude budúcnosť Trnavy ak to v sobotu pose…te

 17. 17
  Úsmev says:

  Ak niekto vlezie s niekým do spolku, už nikdy nebude vyzerať ako nezávislý.
  Ak toto niekomu nedocvakáva, jeho chyba.
  Ak bude opakovane tvrdiť že je nezávislý, vyvolá to u niekoho stratu dôvery, u niekoho len úsmev… 😁

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.