reklama

VIDEO: Pozrite si kompletný záznam z verejnej diskusie kandidátov na primátora Trnavy

V pondelok 5. novembra 2018 sa uskutočnila v kongresovej sále verejná diskusia s kandidátmi na primátora Trnavy. Podujatie zorganizovali spoločne týždenník MY Trnavské noviny, Slovenský syndikát novinárov v Trnave a portál trnava-live.sk

Išlo v poradí už o tretiu verejnú diskusiu s kandidátmi na primátora organizovanú trnavskými novinármi.

Premiérovo sa takéto podujatie uskutočnilo v roku 2010 v Holiday Inn, o štyri roky neskôr prebehla diskusia v Kine Hviezda.

Kompletný záznam verejnej diskusie:

Pozvanie prijali všetci siedmi uchádzači o primátorský post – Peter Bročka, Marián Galbavý, Rastislav Mráz, Peter Ondrejka, Vanesa Šteinerová, Peter Tomeček a Igor Válek.

Moderátorkou večera, ktorý trval dve hodiny, bola šéfredaktorka Trnavských novín Lenka Štepáneková.

Priamo v sále sledovalo rozhovory s kandidátmi približne 200 Trnavčanov, diskusia bola prenášaná naživo aj na Facebooku a YouTube.

FOTOGALÉRIA:

Ulož ako PDF
Napísal 6. novembra 2018 7:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, KOMUNÁLNE VOĽBY 2018, Trnava, Videoarchív. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “VIDEO: Pozrite si kompletný záznam z verejnej diskusie kandidátov na primátora Trnavy”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.